Dovolená Mexiko 2015

Dovolená v Mexiku v 2014 je optimální od listopadu do prosince, kdy je v Mexiku příjemné a teplé počasí. Do Mexika je ideální jet už na podzim počínaje listopadem, kdy nám naše zeměpisné šířky  dopřávají už jenom zimu a plískanice.
Mexiko je úžasná různorodá země, kde se dá trávit dovolená s rodinou, přáteli nebo romantika ve dvou. Tahle země láká svými plážemi, krásným mořem, historickými památkami a nádhernou přírodou. Vice naleznete v sekci ZÁJEZDY MEXIKO.

Romantická dovolená Mexiko 2015

Abyste si užili romantickou dovolenou se vším všudy, doporučujeme vyrazit na  karibský ostrov Isla Mujeres nedaleko Cancun, jehož patronkou je bohyně lásky a plodnosti, Ixchel, na kterém si můžete užít kouzelné pláže s nejjemnějším pískem i krásná místa na šnorchlování a potápění, kde můžete objevovat podmořský svět.

Rodinná dovolená Mexiko 2015

Playa del Carmen je další úžasné místo, které nabízí prožití skvělé dovolené v Mexiku pro rok 2014/2015. V městečku se nachází slavná promenáda 5a Avenida, kde najdete příjemné kavárny a restaurace. Čeká vás tyrkysové moře s pozvolným vstupem a jemný bílý písek. Výhodou je, že nemusíte využívat služeb hotelů all inclusive a v klidu si zajít do kavárny nebo restaurace na obět nebo večeři.

Počasí na dovolené v Mexiku 2015

Přemýšlíte, kam na dovolenou v roce 2015? Mexiko je země, která nabízí všechno, co si jen dokážete představit. Počasí v Mexiku je nádherné už od listopadu, takže jestli se chystáte vyhnout se české zimě a užít si teplého počasí a moře, jeďte do Mexika. Teplé počasí na vás čeká až do června, kdy nadchází období dešťů následované obdobím, kdy můžou přijít tajfuny.

Kam za památkami na dovolené v Mexiku

Nedaleko se rozprostírá mayské starobylé město Chichen Itzá (UNESCO) se slavnou Kukulkánovou pyramidou, dále objevíme koloniální město Mérida, které každý den ožívá fiestou a tancem. K dovolené v Mexiku neodmyslitelně patří tequila, kterou můžete ochutnat přímo v muzeu ve městě Valladolid. Na dovolené si nemůžete nechat ujít koupání v magických zatopených jeskyních, cenotes, které uznávali už staré indiánské kultury. Mexiko je ideální místo pro vaši dovolenou, kterou si můžete užít ještě v roce 2014.