Dovolená v Mexiku

Mexiko počasí

Počasí v Mexiku je příjemné po celý rok. Na poloostrově Yucatán, kam míříi většina turistů, je slunečno s teplotami kolem 30 °C od prosince do května. Od června do konce července čekejte stejné počasí a krátké odpolední deště.

Mexiko počasí
Obsahuje: 
počasí v Mexiku, kdy jet na dovolenou

Kdy jet do Mexika

Ideální čas na cestování do Mexika je od listopadu do konce května, tj. během období sucha. Počasí je slunečné, srážky minimální a teploty se pohybují mezi 26°- 33°C.

Kdy jet do Mexika
Obsahuje: 
doporučená období, období dešťů

Mexiko - vízum

Vízum do Mexika pro pobyty do 180 dnů není třeba. Stačí, když se prokážete cestovním pasem s minimální platností 6 měsíců ode dne příletu. Při pasové kontrole můžete být požádáni o předložení zpáteční letenky nebo dokladu o dostatečné finanční rezervě pro návrat do ČR.

vízum Mexiko
Obsahuje: 
kompletní informace o vízové povinnosti

Proč Mexiko

Relaxujte na plážích, prozkoumejte starobylé pyramidy, podmořský svět druhého největšího korálového útesu a exotickou přírodu na tropických ostrovech.

Plavejte s největší rybou světa - žralokem velrybím nebo mořskými želvami.

Co dělat V Mexiku
Obsahuje: 
aktivity a zajímavosti v Mexiku

Mexiko užitečné informace

Chcete navštívit Mexiko? Využijte našich praktických rad a tipů, aby Vaše dovolená proběhla podle vašich představ a bez stresu. Ať již zvažujete očkování, výměnu peněz nebo si nejste jisti s řízením auta, Mexiko známe velmi dobře a rádi vám s čímkoliv poradíme.

Mexiko uzitecne informace
Obsahuje: 
informace měna, čas, elektřina, důležitá telefonní čísla

Hotely Cancún

Hotely v oblasti Cancún jsou oblíbené mezi Američany na trávení dovolené all-inclusive. Hlavní hotelová zona “Zona Hotelera” se nachází na písečné kose mezi lagunou Nichupté a plážemi Karibského moře.

Mexico Cancún hotely
Obsahuje: 
užitečné informace o ubytování v Cancúnu

Ubytování Mexiko

V Mexiku nabízíme ubytování v prověřených tříhvězdičkových hotelích, malých rodinných hotelech nebo plně vybavených hotelových komplexech all inclusive. Náš výběr hotelů představuje vyvážený poměr kvalitního ubytování a přijatelných cen.

Mexiko ubytovani
Obsahuje: 
tipy ubytování, ubytování na pláži

Čas v Mexiku

Čas v Mexiku je oproti tomu českému posunutý o 7 hodin nazpět. Když my vstáváme, na plážích Yucatánu nebo v miliónovém hlavním městě Mexico City mají právě půlnoc...

Cas v Mexiku
Obsahuje: 
informace o časovém posunu

Očkování do Mexika

Na cestování do Mexika, na poloostrov Yucatán ani na ostrovy v Karibiku není povinné žádné očkování. Doporučujeme dodržovat základní hygienická opatření a nepoužívat kohoutkovou vodu, případně se vyhýbat pouličnímu stravování. 

Mexiko ockovani
Obsahuje: 
informace o očkování, zdravotní péče

Stránky