Hotely Cancún

Hotely v oblasti Cancún jsou oblíbené mezi Američany na trávení dovolené all-inclusive. Hlavní hotelová zona “Zona Hotelera” se nachází na písečné kose mezi lagunou Nichupté a plážemi Karibského moře. Pokud se chcete bavit dlouho do noci a využívat zázemí velkého hotelu s množstvím doprovodných aktivit, je Cancún pro vaši dovolenou ideálním místem.

Mexico Cancún hotely

Hotely v Cancúnu na pláži

Hotely v Cancúnu se z velké části koncentrují na Zona Hotelera a nacházejí se přímo na pláži na 27 km dlouhé kose protnuté bulvárem Kukulkán. Betonový pás hotelových komplexů vyhlíží do tyrkysového Karibského moře a lagun a je lemovaný krásnými širokými, ale rušnými plážemi, kde lze zdarma nebo za poplatek využít lehátka, slunečníky a vybírat ze široké nabídky vodních a plážových aktivit.

Dominantou je moderní pyramida hotelového řetězce Oasis, oblíbená destinace americké, kanadské a mexické klientely. Další dvě části rezortu jsou určené pro dospělou náročnější klientelu. Připravte se, že někdy může tepající noční život dolehnout i do klidné části rezortu.

Mexiko Cancun Zona Hotelera

Doporučení - hotely Cancún

Pláže Cancúnu mají služby na vysoké úrovni, široký výběr plážových a vodních aktivit, krásný jemný bílý písek a průzračné moře. Pláže ve střední části a na severu kosy jsou otevřené, takže zde mohou být větší vlny a obtížnější vstup do vody.
 Pro rodinnou dovolenou s dětmi doporučujeme hotely v zátokách.
 Jednotlivé hotelové pláže je možné svobodně procházet. Určitě si nenechte ujít dlouhé procházky širokou pláží až několik kilometrů dlouhou a věhlasnou Playa Delfines.

Mexico Cancún hotely

Náš tip - klidná dovolená

Hotely v Cancúnu jsou součástí gigantického rušného letoviska. Pokud toužíte po dovolené na klidnějších plážích a menší koncentraci turistů a betonu, doporučujeme zde strávit 2 - 3 dny a vydat se na ostrov Isla Mujeres nebo zamířit na Mayskou riviéru, kde se nacházejí krásné pláže a pohodová rodinná atmosféra. Můžete vyrazit např do Playa del Carmen, Puerto Morelos nebo Tulumu.

Hotely Cancun zabava