Mexiko letenky

Letenky Mexiko za cenu od 17 490 Kč. Jako operátoři jsme schopni zajistíme nejlevnější letenky do Mexika za nejlepší ceny na trhu a bez manipulačního poplatku. Dlouhodobě spolupracujeme s leteckými společnostmi, které létají do Cancúnu a Mexico City z Prahy, Vídně, Mnichova a Frankfurtu. Vyberte si termín dovolené v Mexiku a my vám najdeme vhodné letenky za nejnižší ceny.

Mexiko letenky

Letenky Yucatán

Nabízíme přímé lety do Cancúnu (Yucatán) za nejlepší ceny pro odlety z Mnichova. V případě, že chcete letět z Prahy, počítejte s jedním až dvěma přestupy (Evropa + Mexiko/USA). Průměrná doba letu je kolem 13 hodin, při přímých letech z Mnichova. Z Prahy nebo Vídně počítejte s délkou letu kolem 17 až 20 hodin s jedním přestupem. Vzhledem k délce a pohodlí během letu využíváme výhradně linkové lety, zásadně nerezervujeme charterové lety.

 

Mexiko letenky Yucatan

Víza ESTA

Pokud vaše cesta do Mexika obsahuje mezipřistání v USA (Atlanta, Detroit aj.), budete potřebovat elektronickou cestovní registraci ESTA (Electronic System of Travel Authorization). Tato registrace je povinná pro každého cestujícího ze zemí s bezvízovým stykem s USA, včetně nezletilých dětí. Registraci je doporučeno provést minimálně 72 hodin před nastoupením cesty. Jakmile je žádost odsouhlasena, většinou platí dva roky nebo do konce platnosti pasu. Povolení platí pro více vstupů na území Spojených států.

Žádost se vyplňuje on-line na oficiálních webových stránkách ESTA, na adrese http://esta.cbp.dhs.gov/.

cena víza ESTA: 14 USD

Vízum ESTA Vám po zaplacení ceny víza rádi pomůžeme vyřídit.