Lidé v Go2

V Go2 sestavujeme zájezdy na základě vlastních zkušeností s cestováním po dané zemi tak, abychom Vám mohli nabídnout co nejvíce zážitků při rozumném tempu cestování. Zážitkové dovolené z naší dílny kombinují poznávání s odpočinkem.Procestovali jsme již kus světa a na základě toho vytváříme originální zájezdy podle vlastního know-how s tím nejlepším, co Vám může nabídnout Mexiko, Srí Lanka, Maledivy, Bali a Indonézie, Austrálie a Pacifik.

O nás Lidé v Go2

Veronika Hájková - příprava a realizace zakázek do Mexika

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů do Mexika. Má procestované jak Mexiko, tak jižní Ameriku a studovala španělštinu a portugalštinu na FFMU. Spolupracuje na kulturních akcích španělsky mluvících zemí a filmových festivalech. Je vášnivá cestovatelka a dělá nejlepší guacamole.     

Marta Kubíková - průvodkyně v Mexiku

Procestovala půlku světa, mluví několika jazyky a v Mexiku je již přes 3 roky - cítí se zde totiž nejlépe. Ráda poznává zejména méně turistické oblasti Mexika od Chiapasu po Mexico City a průvodcuje po celé Střední Americe. Má ráda historická města a jejich autentická zákoutí a ztracené uličky, guatemalský prales, indiány, ale ocení i krásné bělostné pláže Cancúnu a Mayské riviéry. Nemá ráda “chile” papričky a vůbec nic co pálí - tedy kromě slunce.

Go2 Marta Kubíková

Pepe Lopez - koordinace dopravy v Mexiku a průvodce

V Go2 má Pepe Lopez na starosti koordinaci dopravy, výletů a okruhů v Mexiku. Señor Pepe Lopez je také autorizovaným průvodcem v Mexiku. 35 let zkušeností v cestovním ruchu jsou zárukou profesionálních služeb, individuálního přístupu ke klientovi a dokonalé znalosti místního prostředí. S nadšením s vámi bude sdílet své mayské kořeny a kulturu tajemných civilizací. Pro señora Pepeho Lopeze a jeho tým neexistuje žádné “mañana” a jeho vozy jsou přesné jako hodinky.

Go2 Pepe Lopez

Ivana Hrbková - vedoucí kanceláře

Ivana má v Go2 na starosti chod kanceláře, pomáhá i s realizací zakázek do Mexika a rezervacemi letenek. Je vášnivou cestovatelkou, nejvíce ji okouzlila Latinská Amerika a Blízký Východ, kam se stále ráda vrací. Ivana žila v Mexiku, kde pracovala v cestovní kanceláři a starala se o opuštěná zvířata.

Marcel Žitník - realizace skupinových zájezdů a tvorba konceptu

Své zkušenosti v oblasti cestovního ruchu prohloubil spoluprací s několika českými a australskými cestovními kancelářemi, kde pracoval na různých pozicích až do roku 2007, kdy byla založena cestovní kancelář Go2Australia, jako servisní organizace českým cestovním kancelářím.
Ve volném čase se věnuje vodním sportům a publikační činnosti o Austrálii, Novém Zélandu a Indonésii. Od roku 2005 žije střídavě v Indonésii a Austrálii. Jeho hlavním cílem je nabídnout klientům autentické zážitky a zkušenosti a připravit dovolenou na míru, která vychází z požadavků klienta.

O nás Marcel Žitník

Petr Musílek - realizace individuálních a skupinových zakázek v Austrálii

Cestovnímu ruchu, který se mu stal životní náplní se naplno věnuje od roku 2004. Specializované vzdělání získal nejen na univerzitách v České republice, ale také studiem cestovního ruchu a rezervačních systémů v Austrálii. Vzdělání si dále rozšířil několika průvodcovskými kurzy i kurzem první pomoci.
Ve volném čase se nejraději věnuje horské cyklistice, plavání, historii rockové hudby, cestování po českých krajinách i nejrůznějších koutech Asie a Severní Ameriky, studiu pilotáže ultralehkých letadel a nově také fenoménu astrálního cestování.
Jeho hlavní životní náplní je osobní rozvoj, sebemotivace i pozitivní rozvoj mezilidských vztahů skrze udržitelné cestování.

Veronika Cerhová - realizace individuálních a skupinových zakázek v Austrálii

Nadšení a zájem o cestování v ní probudila dlouhodobá cesta a pobyt na Novém Zélandu, v Austrálii a v Tichomoří, kterou uskutečnila po absolvování vysoké školy v Liberci, obor ekonomie a marketing. Tyto země jí přirostly k srdci nejen svou exotičností, ale i díky lidem, které tam potkala. Již několikrát navštívila Indonésii a neustále se tam vrací pro nové zážitky. V Čechách má několikaletou zkušenost s působením v české cestovní kanceláři se zaměřením na aktivní pobyt a exotiku. Nabyté znalosti uplatnila také při přípravě zájezdů jako produktový manažer s jejich následným průvodcováním.
Svůj volný čas tráví nejčastěji na lezecké stěně nebo na skále, v horách nebo prostě všude tak, kde může někam vylézt, a poté zpět na zemi na kávě s přáteli.

Tereza Vondrová - realizace zakázek Austrálie, Nový Zéland a pacifické ostrovy

V cestovní kanceláři Go2 zajišťuje realizaci zakázek a přípravu programů pro klienty, kteří cestují do Austrálie,na Nový Zéland a pacifické ostrovy. Všechny tyto oblasti procestovala během svého tříletého studijně-pracovního pobytu v Austrálii, kde vystudovala Master of Business Administration. Ráda se se svými zkušenostmi z těchto zemí podělí s lidmi, kteří se tuto část světa chystají navštívit. Cestování je její velikou láskou, nejraději poznává kulturu a krajinu mimo Evropu a ráda ochutnává neznámá jídla. Během studia Institutu tropů a subtropů na České zemědělské univerzitě měla možnost studijně navštívit africké Mali a při dalších cestách si zamilovala kulturu a obyvatele Jižní Ameriky. Ve volném čase se ráda odreaguje sportem, jde si zaběhat, zaplavat nebo zahrát volejbal. Nyní se stará o dvě malé děti a cesty do exotických zemí odkládá na později. Možnost pomáhat lidem s realizací jejich dovolené je pro ni koníčkem a s každou naplánovanou cestou se do svých oblíbených míst alespoň v duchu zase podívá. 

Ada Tzoneva - realizace individuálních a skupinových zakázek na Bali

V Go2 má na starosti přípravu programů a realizaci zakázek pro klienty, kteří chtějí strávit svoji dovolenou na Bali nebo na jiných indonéských ostrovech. Cestování ji lákalo již během studií na Karlově Univerzitě, kdy žila 2 roky v Brazílii a půl roku v Portugalsku. Od roku 2003 pracovala na volné noze jako průvodkyně a organizovala zájezdy pro české a zahraniční firmy. Mluví několika jazyky a ve světě se rozhodně neztratí. Svou zatím poslední velkou cestu podnikla po dokončení studií, kdy strávila několik měsíců v Indonésii, která jí naprosto očarovala. Ve svém volném čase ji nejspíš potkáte někde ve vodě na surfu nebo na souši na longboardu. Miluje vše, co nezná, má ráda netradiční věci a dobré jídlo.

Michaela Hanušová - příprava a realizace zakázek na Srí Lanku a Maledivy

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Srí Lanku a Maledivy. Procestovala řadu zemí od Dánska přes Ukrajinu až po Thajsko. Srí Lanka ji svými lidmi a atmosférou uchvátila už při první návštěvě, dva měsíce po tsunami 2004. Od té doby se sem pravidelně vrací a věnuje se i průvodcování. Její snahou je, abyste si ze Srí Lanky odvezli spoustu zážitků a poznali i běžný život této ostrovní země.
Volné chvíle tráví v přírodě se svým psem Žerykem, fotografováním velryb a delfínů na oceánu a pronikáním do tajů sinhálštiny.

Věra Kusá - Srí Lanka, senior konzultant

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Srí Lanku a Maledivy. Střídavě žije v Čechách a na Srí Lance, kam se poprvé dostala jako turista a začala se zabývat místní kulturou. Od té doby se sem stále vrací, žije mezi místními a má zde druhou velkou rodinu. Pro Go2 připravuje dovolené plné zážitků s ohledem na vlastní zkušenosti. Ve volném čase cestuje, poslouchá hudbu a jezdí na lyžích.

Filip Žitník - příprava a realizace zájezdů na Srí Lanku a Maledivy

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Maledivy a Srí Lanku. Cestování má nejraději na vlastní pěst - kromě českých hor mu učarovala skotská vysočina a ostrovy, kam podnikl několik cest. Miluje oceán a velkou inspirací mu byla i cesta po Austrálii. Jeho snahou je připravit Vám dovolenou, která bude skutečně na míru a budete se z ní vracet nabytí a plní skvělých dojmů.

Kromě Go2 se s ním můžete setkat jako s tlumočníkem na akcích věnovaných osobnímu rozvoji, terapiím zaměřeným na tělo a péči o duševní zdraví. Ve volném čase se věnuje africkému bubnování, současnému tanci a prozkoumávání krás přírody, ať už kdekoliv.

Aneta Maříková - prodej letenek a příprava zájezdů

V cestovní kanceláři Go2 zajišťuje prodej letenek, zpracovávání víz a administrativy, připravuje podklady pro klienty a podílí se na tvorbě webových stránek.
Volný čas nejraději tráví cestováním po světě a poznáváním nových kultur, učením se cizích jazyků a sportováním.

Veronika Šmejkalová - Příprava a realizace zakázek v Indonésii

V CK Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů v Indonésii.
Studovala v Maďarsku a díky zahraničním zkušenostem se cestování a poznávání cizích zemí stalo její velkou zálibou. Po skončení vysoké školy zaměřené na cestovní ruch se rozhodla spojit svoji profesní kariéru s koníčkem.
Bali a Indonésie ji jednoznačně očarovaly svými značnými možnostmi, ať už v podobě kulturních skvostů, exotické přírody, nebo vynikajícího jídla. Opomenout nemůže ani vřelý přístup a přátelskou povahu domorodých lidí.
Ráda pro vás připraví individuální dovolenou podle vašich představ, plnou nezapomenutelných zážitků. Selamat jalan!

Zuzana Lebedová - příprava a realizace zájezdů na Srí Lanku a Maledivy

Zuzka má v Go2 na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Maledivy a Srí Lanku. Už od mala cestovala různě po Evropě, v pozdějším věku přidala i cesty do Asie, Ameriky i Afriky. Nejvíce ji však svou přírodou, prostředím, úžasnými dávnými památkami a atmosférou zaujala Srí Lanka. Její snahou je připravit a zajistit vše tak, aby se Vám dovolená líbila a viděli jste ze Srí Lanky to nejlepší. Kromě cestování je vášnivou fotografkou a hráčkou bowlingu, díky kterému mohla procestovat Evropu a podívat se třeba i na mistrovství světa do Las Vegas. 

Zuzana Lebedová

Karolína Matějčková - Vietnam, senior konzultant

V Go2 se stará o přípravu a realizaci zájezdů do Vietnamu. Již delší dobu se plánování zájezdů věnuje, působila také jako lektor angličtiny. Jejím cílem je kvalitní dovolená, která odpovídá individuálním požadavkům a přáním klienta. Kromě cestování má ráda také squash, umění a poznávání cizích kultur. Když zrovna nepracuje, najdete si pravděpodobně na koncertě nebo v některé z galerií.

Radek Dymeš - Japonsko, senior konzultant

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů do Japonska, které se mu stalo osudovým a kde má svojí druhou rodinu. Již od roku 2006 se pohybuje v cestovním ruchu, zná japonskou kulturu a zemi vycházejícího slunce celou procestoval. Jeho snahou je, abyste si přivezli spousty příjemných zážitků a seznámili se s Japonskou kulturou. Ve volném čase se věnuje cestování, lyžování a jiným sportovním aktivitám.

Pavla Tsuji - delegát, konzultant

Zájem o Japonsko začal u poutavých knih autora Haruki Murakamiho. Po vystudování Aplikované ekonomie a Japonské filologie v Olomouci se rozhodla poznat zemi po svém a zúčastnila se dobrovolnických workcampů zaměřených na rozvoj v odlehlejších místech Japonska. Nejvíce ji zajímá moderní japonská společnost a její světlé i stinné stránky. Nyní žije v Ósace a stará se o to, aby Vaše dovolená proběhla bez problémů. Jako delegátka je během Vaší cesty neustále k dispozici. Nadevše ji baví poznávání nových míst, četba, tanec a různé pohybové aktivity.

Fotografové

Použité fotografie:

Marcel Žitník

Natálie Pivoňková

Alexandra Vajd

Hynek Alt

Marina Nisi

Juan Ignacio Piedras

Benjamin Earwicker

Jonathan Hillis

Liz Wardell

Cienpies Design

Natiacque

O nás fotografové