Ubytování Mexiko

V Mexiku nabízíme ubytování v prověřených tříhvězdičkových hotelích, malých rodinných hotelech nebo plně vybavených hotelových komplexech all inclusive. Náš výběr hotelů představuje vyvážený poměr kvalitního ubytování a přijatelných cen.

Na pobřeží vybíráme hotely na pláži nebo v její blízkosti, ve vnitrozemí hledáme zajímavé ubytování na atraktivních místech.

 

Najdeme vám ale i luxusní romantiku na útesu, moderní ekohotely nebo originální nízkorozpočtové bungalovy u pyramid a ubytování pro nenáročné cestovatele.

Mexiko ubytovani

Ubytování v Mexiku na pláži

Ubytování v Mexiku ideálně zajišťujeme přímo na plážích nebo v jejich blízkosti do 200m, kde můžete využívat hotelového beach clubu.

Pláže v Mexiku jsou volně přístupné veřejnosti, majitelem pobřeží je stát, takže se nemusíte omezovat jen na hotelovou pláž.

Turistické destinace na pobřeží Atlantiku a Tichého oceánu a zvláště na Mayské riviéře na Yucatánu jsou vyhlášené udržovanými plážemi a bezpečností.

Doporučujeme se ale zejména v noci vyhnout odlehlým a neosvětleným místům.

 

Ubytovani v Mexiku na plazi

Ubytování mimo pláže v Mexiku

Dovolená v Mexiku nemusí být jen pobytem na pláži - nabízíme kombinaci se zážitkovým pobytem na originálních místech v Mexiku. Zážitek z pyramid nebo koloniálních městeček bude o to intenzivnější, když se na místě již probudíte a budete jej moci prozkoumat mimo frekventované turistické časy.

Mexiko ubytovani

Mexiko - typy ubytování

- hotelové komplexy all inclusive

- moderní a sympaticky stylové hotely

- rodinné hotely s tradicí v koloniálním stylu

- malé hotely v bývalých haciendách

- moderní hotely s veškerým komfortem

- bungalovy

Mexiko typy ubytovani

Ubytování Mexiko - doporučení

Mexiko nabízí pestrou škálu ubytování - od levných hotelů bez klimatizace po rafinované luxusní bungalovy, hotely ve velkých turistických letoviscích typu Cancún i malé rodinné hotýlky v Puerto Morelos nebo bungalovy u pyramid Ek Balam. Záleží na vás pro jaký tip se rozhodnete. Doporučujeme dovolenou rozložit mezi komfortní ubytování na pláži a originálním zážitkem z autentických míst ve vnitrozemí.

Mexiko ubytovani cabanas