o nás

cestovní kancelář

turistika

scenérie

památky

náboženství

město

V oblasti cestovního ruchu působíme od roku 2005. Po úspěchu v Austrálii pod hlavičkou Go2 Australia jsme aplikovali stejný koncept v našich dalších destinacích - Vietnam, Bali, Indonésie, Srí Lanka, Maledivy, Mexiko a Pacifik. Ve všech zemích, kde působíme, máme stálou kancelář s českým delegátem. Základem je kvalitní servis vycházející z detailní znalosti destinace - pracovníci české pobočky CK Go2 destinaci opravdu znají. A česky hovořící průvodci v destinaci dlouhodobě působí a proto jí opravdu znají.

cestovní kancelář Go2

“v cestování jsme našli radost, tak se ji snažíme předat dál”

Mexiko

Cestovní kancelář Go2

Veškerou naši pozornost sousřeďujeme na kvalitní přípravu zájezdů, přípravu itinerářů na míru a na individuální komunikaci se zákazníkem. Po úspěchu v Austrálii pod hlavičkou Go2 Australia jsme aplikovali stejný koncept v našich dalších destinacích - Vietnam, Bali, Indonésie, Srí Lanka, Maledivy, Mexiko, Pacifik, Japonsko a Mauricius. Ve všech zemích, kde působíme, máme stálou kancelář s českým delegátem. Veškeré zájezdy pochází z dílny Go2, a proto jsou originální a jedinečné.

více
Mexiko
Mexiko

Historie cestovní kanceláře Go2

V oblasti cestovního ruchu působíme již přes 10 let a věnujeme se vybraným destinacím, kde máme stabilní zázemí. V roce 2005 jsme začali poskytovat služby klientům pro cesty do Austrálie pod hlavičkou Go2Australia. Po velkém úspěchu jsme se rozhodli k aplikaci stejného konceptu poskytování služeb při cestách na Bali, Indonésii, Srí lanku, Maledivy, do Japonska, na Mauricius a do Mexika pod hlavičkou Go2Mexico. Všechny naše zájezdy jsou originální a nepřekupujeme je od jiných cestovních kanceláří.

více
Mexiko
Mexiko

Pojištění proti úpadku a všeobecné podmínky

Cestovní kancelář Go2, s.r.o. - specialista na dovolenou v Mexiku - má uzavřené pojištění záruky proti úpadku v souladu se zákonem č. 159/1999 Sb. v platném znění u České podnikatelské pojišťovny. Všeobecné podmínky Ck Go2 k náhledu.

více
Mexiko
Mexiko

Hodnoty GO2

Náš tým GO2 Mexiko se postará o přípravu Vaší dovolené v Mexiku, kterou připravíme s důrazem na zážitky. K dispozici Vám jsou prověřené, kvalitní a cenově dostupná ubytování a vhodná letecká spojení. Umíme připravit opravdu zajímavý itinerář cesty a rádi Vám zodpovíme všechny dotazy týkající se Mexika.

více
Mexiko
Mexiko

Škola v ráji, vzdělávání dětí

Od roku 2013 pomáháme realizovat vzdělávací programy pro děti v některých z našich destinací. V současnosti se jedná o školy na Lomboku a Srí Lance. Vítejte ve Škole v ráji.

více
Mexiko
Mexiko

Zájezdy na míru

Doménou CK Go2 je zajišťování poznávacích a individuálních zájezdů na míru, při kterých připravujeme dovolené na klíč dle Vašich požadavků plnou aktivit, poznání a odpočinku. Máte-li jinou představu o Vaší dovolené, neváhejte se na nás obrátit. Jsme schopni Vám zařídit zájezd dle Vašich přání a požadavků.

více
Mexiko
Mexiko

Firemní zájezdy

V cestovní kanceláři Go2 se specializujeme i na zájezdy pro firemní klientelu. Nabízíme programy pro klienty především v exotických destinacích! Při našich zájezdech vybíráme originální lokality a nabízíme pouze kvalitní, osobně prověřené a finančně dostupná ubytování.

více
Mexiko
Mexiko

Lidé v Go2

Představujeme Vám celý realizační tým, který se stará o naše destinace. Tým Go2 je tvořen profesionály v oboru cestovního ruchu.

více
Mexiko
AKTUÁLNĚ