Hotely Mayská riviéra

Mayská riviéra

Na Mexickém pobřeží se dá zažít skvělá dovolená plná slunění, vodních radovánek, sportu i divokých večírků. Části východního pobřeží se říká Mayská Riviéra. Právě tady žili slavní Mayové a navštívit tu můžete i jeden ze sedmi divů světa – zachovalý mayský komplex Chichén Itzá. Mayská riviéra nabízí to nejlepší ubytování. Je to skvělá volba pro Vaši dovolenou - oceán máte na dosah ruky, můžete navštívit nedaleká městečka a zažít tu pravou chuť Mexika.

Hotely Mayská riviéra
Hotely Mayská riviéra

Hotely Mayské Riviéry

Hotely Mayské riviéry jsou moderní s karibským nádechem. Nejkrásnější místa jsou u pláže Playacar. Písečně bělostné pláže obklopují hotely s výhledem na tyrkysové moře. Nejen, že je krásná, ale člověk tam má pro sebe i trochu klidu.
Pokud preferujete klid s výhledem na azurové moře, doporučili bychom hotely v oblasti Playa del Carmen. Oblast okolo Cancúnu je krásná, ale moc klidu zde nehledejte. Město je rušné i v noci s hlasitější hudbou.

NÁŠ TIP

Mayskou riviéru proslavil velký výběr all inclusive zařízení po celé délce pláže, která najdete i v naší nabídce zájezdů. Občas jsou hotelové komplexy přerušeny malými romantickými hotýlky s historickou architekturou. Každý návštěvník tu najde svůj ideál.

Hotely Mayská riviéra

Jen to nejlepší

Hotelové komplexy jsou velice dobře situované většinou přímo na pláži. Tropické zahrady s bazény zdobí okolí hotelu a přináší tu pravou atmosféru.
Restaurace a bary jsou součástí každého resortu a vybrat si můžete ze světové i mexické kuchyně. V barech si můžete pochutnat na tropických koktejlech nebo na typické zlaté tequile.
Pokud máte rádi aktivní dovolenou, hotelové komplexy nabízí širokou škálu aktivit. Animátoři se postarají o denní i večerní program, jak pro Vás, tak i Vaše děti. Během dne si můžete zašnorchlovat nebo si zahrát míčové hry, tenis a golf.
Pokud naopak toužíte po zaslouženém odpočinku, resorty nabízejí wellness a spa s masážemi.

Obraťte se na nás

Petra Silva Monreal,specialistka na Mexiko

+420 774 414 644
+420 216 216 439
mexiko@ckgo2.cz

Hotely Mayská riviéra

NÁŠ TIP

V Playa del Carmen najdete na pláži jen all inclusive hotely, například The Reef Coco Beach, Allegro Playacar a další. Menší stylové hotely se nacházejí v ulicích města dále od pláže, například Riviera del Sol nebo HM Playa del Carmen. Pokud tedy preferujete menší hotel se snídaní na pláži, vydejte se do Puerto Morelos nebo Tulumu.

Pobytové zájezdy:

 
AKTUÁLNĚ