Proč do Mexika?

Proč právě Mexiko

Relaxujte na plážích, prozkoumejte starobylé pyramidy, podmořský svět druhého největšího korálového útesu a exotickou přírodu na tropických ostrovech. Plavejte s největší rybou světa - žralokem velrybím nebo mořskými želvami. Ponořte do průzračných vod zatopených jeskyní cenotes v džungli a vychutnejte si osvěžující tropické koktejly a znamenitou mexickou kuchyni. Ve vnitrozemí na vás čekají tajemné pyramidy dávných civilizací, malebná koloniální městečka, plantáže a haciendy.

Exotická dovolená na pláži

Mexiko je ideálním místem na dovolenou u moře - exotické pláže s jemným bílým pískem, který nepálí, palmy a průzračné moře. Užívat si zde můžete rozmanité vodní sporty, plážové bary a pravou karibskou pohodu. Jedinečné prostředí dotváří nádherný korálový útes, čarovné laguny a cenotes a exotické ostrovy.

Co zažít v Mexiku

Zažijte barvitou a radostnou mexickou kulturu a latinsko-americký temperament! Zaposlouchejte se do rytmů mexické hudby, zatančete si jaranas, slavnou “la bambu”, nebo si jen užijte atmosféru fiesty. Pochutnejte si na skvělém jídle z exotického ovoce, ryb, tortillas nebo kvalitního grilovaného masa. Vydejte se na trh a obdivujte fantazii mexických řemeslníků a toulejte se uličkami koloniálních měst Valladolid nebo Oaxaca, kde na vás dýchnou indiánské legendy i příběhy Habsburků a mexické revoluce.

Mexiko - okouzlující příroda

Potápějte se s želvami, rejnoky nebo největší rybou světa - žralokem velrybím. Vydejte se na panenský ostrov Holbox, karibské ostrovy Isla Mujeres a isla Contoy a objevte místní exotickou přírodu. V tropické džungli se setkejte s potomky indiánů a nechte se provézt tropickou krajinou s vodopády. V horách vystoupejte na vrcholky mnohdy stále činných vulkánů nebo se vnořte do džungle plné vzácných druhů zvířat a rostlin a osvěžte se průzračnými vodami zatopených krasových jeskyní - cenotes.

Zájezdy do Mexika s Go2

Naše itineráře jsou zážitkově orientovanou kombinací pobytové a poznávací dovolené. Dopřejte si odpočinek na exotické pláži a pak se vydejte na několik dní za poznáním a dobrodružstvím. Na závěr si užijte relax u moře. Od koloniálního městečka, pole agáve a haciendy, přes chýše a pyramidy v džungli až po pestrý svět zvířat a rostlin a krásné pobřeží. Mexiko je skutečně jednou z nejrozmanitějších zemí na světě.

  • Zažijte Mexiko intenzivně, ale bez stresu.

Památky Mexiko

Vydejte se za historii dávných indiánských civilizací a prozkoumejte tajemné pyramidy Aztéků, Mayů a Toltéků a nový 7. div světa, Chichén Itzá. Nechte se vtáhnout do tajů mayské kultury mezi pyramidami Yucatánu a Chiapasu. Projděte se uličkami malebných koloniálních městeček, poznejte život na haciendě a zažijte víření barev a fantazie na indiánských trzích nebo na pravé mexické fiestě.

Obraťte se na nás

Veronika Hájková specialistka na Mexiko

+420 774 414 644
+420 216 216 439
mexiko@ckgo2.cz

 

často kladené otázky

 

Question 1 - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit?

Answer 1 - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec imperdiet nibh et sapien consectetur, dictum consectetur justo laoreet. Nunc vulputate arcu ac tincidunt feugiat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Mauris accumsan libero eu arcu convallis, ac feugiat odio tempus. Aenean commodo, velit sed eleifend semper, erat libero porttitor quam, in pellentesque mauris enim eget orci.

 

Question 2 - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit?

Answer 2 - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec imperdiet nibh et sapien consectetur, dictum consectetur justo laoreet. Nunc vulputate arcu ac tincidunt feugiat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Mauris accumsan libero eu arcu convallis, ac feugiat odio tempus. Aenean commodo, velit sed eleifend semper, erat libero porttitor quam, in pellentesque mauris enim eget orci.

 

Question 3 - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit?

Answer 3 - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec imperdiet nibh et sapien consectetur, dictum consectetur justo laoreet. Nunc vulputate arcu ac tincidunt feugiat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Mauris accumsan libero eu arcu convallis, ac feugiat odio tempus. Aenean commodo, velit sed eleifend semper, erat libero porttitor quam, in pellentesque mauris enim eget orci.

 

Question 4 - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit?

Answer 4 - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec imperdiet nibh et sapien consectetur, dictum consectetur justo laoreet. Nunc vulputate arcu ac tincidunt feugiat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Mauris accumsan libero eu arcu convallis, ac feugiat odio tempus. Aenean commodo, velit sed eleifend semper, erat libero porttitor quam, in pellentesque mauris enim eget orci.

 

Question 5 - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit?

Answer 5 - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec imperdiet nibh et sapien consectetur, dictum consectetur justo laoreet. Nunc vulputate arcu ac tincidunt feugiat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Mauris accumsan libero eu arcu convallis, ac feugiat odio tempus. Aenean commodo, velit sed eleifend semper, erat libero porttitor quam, in pellentesque mauris enim eget orci.

 

Question 6 - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit?

Answer 6 - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec imperdiet nibh et sapien consectetur, dictum consectetur justo laoreet. Nunc vulputate arcu ac tincidunt feugiat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Mauris accumsan libero eu arcu convallis, ac feugiat odio tempus. Aenean commodo, velit sed eleifend semper, erat libero porttitor quam, in pellentesque mauris enim eget orci.

Více otázek