Proč do Mexika?

Proč právě Mexiko

Relaxujte na plážích, prozkoumejte starobylé pyramidy, podmořský svět druhého největšího korálového útesu a exotickou přírodu na tropických ostrovech. Plavejte s největší rybou světa - žralokem velrybím nebo mořskými želvami. Ponořte do průzračných vod zatopených jeskyní cenotes v džungli a vychutnejte si osvěžující tropické koktejly a znamenitou mexickou kuchyni. Ve vnitrozemí na vás čekají tajemné pyramidy dávných civilizací, malebná koloniální městečka, plantáže a haciendy.

Exotická dovolená na pláži

Mexiko je ideálním místem na dovolenou u moře - exotické pláže s jemným bílým pískem, který nepálí, palmy a průzračné moře. Užívat si zde můžete rozmanité vodní sporty, plážové bary a pravou karibskou pohodu. Jedinečné prostředí dotváří nádherný korálový útes, čarovné laguny a cenotes a exotické ostrovy.

Co zažít v Mexiku

Zažijte barvitou a radostnou mexickou kulturu a latinsko-americký temperament! Zaposlouchejte se do rytmů mexické hudby, zatančete si jaranas, slavnou “la bambu”, nebo si jen užijte atmosféru fiesty. Pochutnejte si na skvělém jídle z exotického ovoce, ryb, tortillas nebo kvalitního grilovaného masa. Vydejte se na trh a obdivujte fantazii mexických řemeslníků a toulejte se uličkami koloniálních měst Valladolid nebo Oaxaca, kde na vás dýchnou indiánské legendy i příběhy Habsburků a mexické revoluce.

Mexiko - okouzlující příroda

Potápějte se s želvami, rejnoky nebo největší rybou světa - žralokem velrybím. Vydejte se na panenský ostrov Holbox, karibské ostrovy Isla Mujeres a isla Contoy a objevte místní exotickou přírodu. V tropické džungli se setkejte s potomky indiánů a nechte se provézt tropickou krajinou s vodopády. V horách vystoupejte na vrcholky mnohdy stále činných vulkánů nebo se vnořte do džungle plné vzácných druhů zvířat a rostlin a osvěžte se průzračnými vodami zatopených krasových jeskyní - cenotes.

Zájezdy do Mexika s Go2

Naše itineráře jsou zážitkově orientovanou kombinací pobytové a poznávací dovolené. Dopřejte si odpočinek na exotické pláži a pak se vydejte na několik dní za poznáním a dobrodružstvím. Na závěr si užijte relax u moře. Od koloniálního městečka, pole agáve a haciendy, přes chýše a pyramidy v džungli až po pestrý svět zvířat a rostlin a krásné pobřeží. Mexiko je skutečně jednou z nejrozmanitějších zemí na světě.

  • Zažijte Mexiko intenzivně, ale bez stresu.

Památky Mexiko

Vydejte se za historii dávných indiánských civilizací a prozkoumejte tajemné pyramidy Aztéků, Mayů a Toltéků a nový 7. div světa, Chichén Itzá. Nechte se vtáhnout do tajů mayské kultury mezi pyramidami Yucatánu a Chiapasu. Projděte se uličkami malebných koloniálních městeček, poznejte život na haciendě a zažijte víření barev a fantazie na indiánských trzích nebo na pravé mexické fiestě.

Obraťte se na nás

Veronika Hájková specialistka na Mexiko

+420 774 414 644
+420 216 216 439
mexiko@ckgo2.cz

 
AKTUÁLNĚ