Půjčení auta v Mexiku

Autopůjčovny

Půjčení auta v Mexiku doporučujeme pouze pro delší vzdálenosti. Ve větších městech je vzhledem k husté dopravě lepší využívat hromadnou dopravu. Autopůjčovny fungují po celém Mexiku a není problém si auto zapůjčit. Autopůjčovny levně nabízí nízkonákladový pronájem po celou dobu Vašeho pobytu. Auta jsou kvalitní s možností zapůjčení GPS. Ceny za zapůjčení auta se pohybují v rozmezí od 500 do 1500 Kč za 24 hodin podle typu vozidla. Pro zapůjčení je potřeba předložit mezinárodní řidičský průkaz.

Půjčení auta v Mexiku

Kde si půjčit auto

Mexiko je obrovská země, a tak musíte počítat s tím, že v každém státě musíte respektovat trochu jiná pravidla. Co se týče zapůjčení auta, s tím počítejte jen na poloostrově Yucatán. Určitě si můžete zapůjčit auto v jakémkoliv městě v Mexiku, ale varianty ostatních měst z bezpečnostních důvodů nedoporučujeme. Mexico City má přes 20 milionů obyvatel a dopravní situace je opravdu velmi náročná.

NÁŠ TIP

Když cestujete do Mexika, určitě budete mít velké kufry. Dbejte na to, aby se Vám do zapůjčeného vozu všechny kufry vešly. Specifikaci každého vozu naleznete v jeho popisu již při rezervaci nebo na webových stránkách dané autopůjčovny.

Průvodce ZDARMA

Chystáte se do Mexika? Stáhněte si našeho Velkého průvodce po Mexiku ZDARMA!
Dozvíte se, kam se vydat, co ochutnat, jaké jsou nejlepší pláže, skrytá místa bez turistů a mnoho dalšího. Ke stažení ZDE.

Půjčení auta v Mexiku

Silnice na Yucatánu

Poloostrov Yucatán je protkán mnoha silnicemi, je potřeba si dopředu zjistit, jakou trasu budete volit, některé silnice jsou zpoplatněné, některé nikoliv. Počítejte s tím, že klasická GPS nemá tak dobrý signál zvlášť v odlehlejších částech Yucatánu kolem Kohunlich a Chicanná. Také značení na cestách není úplně přesné, ale nenechte se znervóznit, místní Vám rádi pomůžou zorientovat se.

Obraťte se na nás

Petra Silva Monreal specialistka na Mexiko

+420 774 414 644
+420 216 216 439
mexiko@ckgo2.cz

Půjčení auta v Mexiku

Okruhy autem

Na Yucatánu si můžete udělat vynikající okruhy, jak dvoudenní, tak třídenní až týdenní a více. Můžete si udělat ideální a cenově dostupnou dovolenou v Mexiku, odpočinete si na pláži a objedete si hlavní památky poloostrova Yucatán v klidu ve svém tempu.

Inspirujte se naším zájezdem:

NÁŠ TIP

Dávejte si velký pozor, v jakém stavu auto přijímáte a pečlivě si přečtěte smlouvu. Auto si případně i vyfotografujte /detaily/, může se Vám to hodit při návratu a případné reklamaci. Pozor také na spoluúčast a pojištění. Nezkažte si dovolenou uzavřením nedostatečného pojištění.

 
AKTUÁLNĚ