Ubytování Mexiko

Ubytování v Mexiku

V Mexiku nabízíme ubytování v prověřených tříhvězdičkových hotelích, malých rodinných hotelech nebo plně vybavených hotelových komplexech all inclusive. Náš výběr hotelů představuje vyvážený poměr kvalitního ubytování a přijatelných cen.Na pobřeží vybíráme hotely na pláži nebo v její blízkosti, ve vnitrozemí hledáme zajímavé ubytování na atraktivních místech. Najdeme vám ale i luxusní romantiku na útesu, moderní ekohotely nebo originální nízkorozpočtové bungalovy u pyramid a ubytování pro nenáročné cestovatele.

Ubytování v Mexiku na pláži

Ubytování v Mexiku ideálně zajišťujeme přímo na plážích nebo v jejich blízkosti do 200m, kde můžete využívat hotelového beach clubu.Pláže v Mexiku jsou volně přístupné veřejnosti, majitelem pobřeží je stát, takže se nemusíte omezovat jen na hotelovou pláž.Turistické destinace na pobřeží Atlantiku a Tichého oceánu a zvláště na Mayské riviéře na Yucatánu jsou vyhlášené udržovanými plážemi a bezpečností.Doporučujeme se ale zejména v noci vyhnout odlehlým a neosvětleným místům.

Mexiko - typy ubytování

– hotelové komplexy all inclusive
– moderní a sympaticky stylové hotely
– rodinné hotely s tradicí v koloniálním stylu
– moderní hotely s veškerým komfortem
– bungalovy
– malé hotely v bývalých haciendách

Ubytování mimo pláže v Mexiku

Dovolená v Mexiku nemusí být jen pobytem na pláži - nabízíme kombinaci se zážitkovým pobytem na originálních místech v Mexiku. Zážitek z pyramid nebo koloniálních městeček bude o to intenzivnější, když se na místě již probudíte a budete jej moci prozkoumat mimo frekventované turistické časy.

Obraťte se na nás

Veronika Hájková specialistka na Mexiko

+420 774 414 644
+420 216 216 439
mexiko@ckgo2.cz

 

Mexiko nabízí pestrou škálu ubytování - od levných hotelů bez klimatizace po rafinované luxusní bungalovy, hotely ve velkých turistických letoviscích typu Cancún i malé rodinné hotýlky v Puerto Morelos nebo bungalovy u pyramid Ek Balam. Záleží na vás pro jaký tip se rozhodnete. Doporučujeme dovolenou rozložit mezi komfortní ubytování na pláži a originálním zážitkem z autentických míst ve vnitrozemí.

NÁŠ TIP

Mějte prosím na mysli, že čím romantičtější a klidnější místo, tím dražší ubytování. Čím blíž k moři, tím dražší hotel. Čím levnější ubytování, tím spíše se bude jednat o “betonovou krychli” u křižovatky. I v dobrém letovisku jsou špatné hotely a naopak.

 
AKTUÁLNĚ