Recenze Mexiko

Mexiko, Zájezd TO NEJ Yucatán a indiánský Chiapas, únor 2020

Dobrý den, paní Petro,
dovolenou jsme si opravdu užili, vše proběhlo bez sebemenších problémů. S paní delegátkou Lenkou Markovou jsme byli velmi spokojeni. Je příjemná, usměvavá, optimisticky naladěná a vždy ochotná pomoci. Moc ji od nás pozdravujte.
Spokojeni jsme byli také s ubytováním, transfery z/na letiště i leteckou společnosti Condor. Neměli jsme žádné zpoždění. Velmi jsme ocenili pohodovou dvojici místního průvodce a řidiče, kteří také přispěli k dobré náladě během celého okruhu Chiapasem.
Moc děkujeme i Vám za zajištění a perfektní naplánování celé dovolené.
Přejeme pěkný den a zase někdy příště s Vaší CK
Kováčovi a Coufalovi

Mexiko, Zájezd TO NEJ Yucatán a indiánský Chiapas, únor 2020

Dobrý den
Ještě se zpamatováváme z cesty.
K jednotlivým bodům:
Doprava standart
Ubytování v hotelu Player Carmen bylo velice dobré včetně jídla, pití a koupání.
Výlet po Yukatánu perfektní vše navazovalo a bylo dobře organizováno. Jedině ubytování první den bylo slabší jinak ostatní hotely byly perfektní. Celkový dojem z výletu byl skvělý. Průvodkyně Lenka Marková byla perfektní moc ji děkujeme.
Celkový dojem z celého zájezdu je velice dobrý tak jak jsme zvyklý od Vaší CK GO2.
Všechny Vás zdravím a někdy zase na cestách s Vámi.
Ing. Zdeněk Dvořák

Mexiko, Zájezd TO NEJ Yucatán a indiánský Chiapas, únor 2020

Dobrý den,
Byli jsme maximálně spokojeni. Dovolená se nám moc líbila, delegátky byly vstřícné a schopné. Nevnucovaly se, zato vždy vše zajistili tak, že transfery i návštěvy velmi zajímavých památek proběhly vždy bez problémů. Někteří spolucestující byli méně tolerantní, což mohlo výsledný obraz mírně zkreslovat, ale práce s lidmi je jedna z nejtěžších. Co se nás týká nebylo nic, co by kazilo skvělé zážitky z návštěvy této kouzelné oblasti.
Možná CONDOR, hlavně při cestě tam se choval jako nízkonákladová letecká společnost. Nepodávali ani navíc vodu, a jídlo bylo šizené, spíše nechutné. To i Lufthansa při cestě z Frankfurtu do Prahy podávala sendviče a pití solidní úrovně. Přičemž letenky zase až tak laciné nebyly. Minule jsme letěli s Emirates a předtím s čínskou Hainan airlines a úroveň byla o poznání vyšší.
Hotely přesně podle potřeby. Illusion Playa del Carmen blízko pláže, rozkošný hotýlek se vším jak má být. Žádný přehnaný luxus ale solidní úroveň. Úžasná kavárnička pro snídaně dobré úrovně a lokalitou bez chyby. Uprostřed centra dění.
Hotel MiaReef bezva, všeho hojnost, a ani ti Američani nám nelezli nějak zvlášť na nervy. Taky se brzo unavili a byl klid. Výborná úroveň, nebudeš míti nedostatků. Personál vstřícný a ochotný.
Počasí krásné.
S pozdravem
Mgr. Miloš Plhoň

Akumal Bay Beach ***** all inclusive, únor 2020

Dobrý den, paní Schillerová.
Naše dovolená byla úžasná, skvělá, nádherná!! Moc děkuji za poskytnuté pokoje s výhledem na moře! Hotel byl na vysoké úrovni, personál ochotný, vždy usměvaví lidé. Byli jsme na třech výletech, vždy s českou průvodkyní Natali, jež byla vstřícná, ochotná, i když dle mého názoru teprve začíná. (Každý někdy začínal) Takže za mě, v pohodě! Kdybych měla něco změnit, byla by to nabidka a prodej výletů. Cestou z letiště, po únavné cestě, v noci, v přítmí autobusu to bylo trochu chaotické. Psát si termíny vyletů, počitat dolary....ap.. Ale vše klaplo a my jsme naplněni vzpominkami na překrásnou dovolenou. Díky, díky a bude-li to možné, znovu s manželem využijeme služeb vaší CK!!! P.S. Má kolegyně z práce, když slyšela mé vyprávění a viděla fotky, hned si na GO2 brala kontakt!!!! PROSTĚ TO NEMĚLO CHYBU!
S pozdravem Iva Šuláková

Zájezd TO NEJ Yucatán a indiánský Chiapas, únor 2020

Dobrý den paní Schillerová,
z krásné dovolené jsme se vrátili v pořádku, letadlo ve Frankfurtu na cestě do Cancúnu jsme stihli v pohodě. Na místě nás čekala delegátka Marta a pomohla nám s ubytováním v hotelu a hned druhý den jsme jeli do Coby na výlet. Ubytování v hotelu bylo také v pořádku. Okruh Yukatánem jsme si s delegátkou Lenkou moc užili, všechny památky jsme viděli a na pyramidy jsme se také vydrápali. Konec dovolené jsme opět strávili v Playa del Carmen s koupáním v moři s vlnkami a dobrým jídlem a tequilou v místních restauracích. Cesta zpět byla také bez problémů, letadla letěla na čas. Dovolená byla pro nás moc fajn spolucestující byli příjemní a milí.
Mějte se moc hezky, já doufám, že se s vaší cestovní kanceláří ještě na nějaký exotický zájezd vydáme.
Jitka Křováková

Zájezd Mexiko křížem krážem, únor 2020

Dobrý den paní Schillerová,
děkujeme za váš zájem o poznatky z naší dovolené. Na náš pobyt v Mexiku budeme vzpomínat jen v tom nejlepším, skutečně jsme si přivezli nezapomenutelné zážitky a jsme velice spokojeni.
Program nabízený vaší CK byl naplněn na 100%. Viděli jsme vše podle itineráře a ještě i trochu navíc.
Máme drobnou poznámku k organizaci výletů v okolí Mexiko City, kterou berte jako informaci pro vaší CK. Výlety byly organizovány pro větší skupinu účastníků ubytovaných v různých hotelech, ranní objíždění hotelů způsobovalo zdržení odjezdů na výlety. Průvodce byl každý den jiný, takže nebylo možné získat informace na další den. Vzhledem k různojazyčným účastníkům probíhal výklad nejen v angličtině, ale i ve španělštině.
Okruh po Yucatanu jsme strávili s dobrou partou z Čech a příjemnou průvodkyní Lenkou Markovou.
S pozdravem,
Trojáčkovi a Stixovi

Zájezd Krásy Yucatánu a pyramidy v Cobá, únor 2020

Dobrý den, paní Schillerová,
dovolená byla naprosto dokonalá a jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě Vás.
Moc jsme si to užili, všechny výlety byly úžasné. Jeden z nejhezčích bylo ale Rio Lagartos.
Děkujeme za krásnou dovolenou.
S přáním pěkného dne,
Jakub Janků

Pobytový zájezd Allegro Playacar **** all inclusive, leden/únor 2020

Dobrý den paní Schillerová,
naší dovolenou jsme si opravdu užili a chtěla bych Vám velmi poděkovat za Váš přístup. Od samého začátku, kdy jste nám napasovala termín, který nám vyhovoval, zařídila letenky dle našich požadavků, byla jste velmi vstřícná. Vše bylo výborně zorganizované a my jsme si díky tomu mohli užít klidnou a pohodovou dovolenou. V Mexiku se o nás postarala paní Lenka Marková a musím říct, že byla skvělá. Dozvěděli jsme se díky ní spoustu zajímavých informací o životě v této zemi a to v žádných příručkách nevyčtete. Služeb vaší CK jsme využili již podruhé a v obou případech jsme byli maximálně spokojení. Vaší CK můžeme jen doporučit a my už nyní plánujeme další cesty s vámi.
Děkujeme Zmekovi

Zájezd TO NEJ Yucatán a indiánský Chiapas, únor 2020

Dobrý den paní Schillerová,
dovolená byla báječná. Všechno běželo naprosto hladce. Obě ubytování byla skvělá, stejně jako ta na okruhu. Všechny služby byly na úrovni a konečně památky, Mexičané a moře báječní. Speciální díky patří oběma průvodkyním Lence a Natálce a samozřejmě Vám za trpělivost a profesionalitu.
Pojedeme-li někdy v budoucnu zase s CK do destinací, které pokrývá GO2, rádi se na vás obrátíme.
Ještě jednou velký dík!
Martin a Michala Vláškovi

Mexiko, Dreams Tulum Resort ***** all inclusive, leden 2020

Dobrý den p. Petro,
s dovolenou jsme byli maximálně spokojeni, vše klaplo naprosto perfektně, s leteckou společností také absolutně bez problémů, hotel a jejich služby na hodně vysoké úrovni bez sebemenšího zádrhelu a s mnoha milými lidmi, paní delegátka velmi příjemná a ochotná se o nás velmi dobře postarala a transfer z/na letiště proběhl také naprosto bez problémů.
Výlety s průvodcema také velmi výborně zorganizované. Zkrátka dovolená snů. Děkujeme vám moc a určitě můžete s námi počítet při příští dovolené..
Krásný den přejí
Jiřina a Pavel Charbuských

Mexiko, Zájezd Krásy Yucatánu a pyramidy v Cobá, prosinec 2019

Dobrý den,
se vším jsme byli nadmíru spokojeni J.
Děkujeme za zprostředkování krásných zážitků, rádi vaše služby využijeme i příště.
Hezký den.
Martin Charvát

Mexiko, Zájezd Mexiko pro každého, listopad 2019

Paní Monreal,
v první řadě vám musím vyjádřit díky, že po celou dobu našeho cestování jsme na Vás s vděčností vzpomínali, protože vše bylo připraveno se znalostí místa, zvyků i doby pobytu a nesetkali jsme se s jakýmikoliv zásadnějšími problémy.
Pro nás, jako pro Olomoučáky, byla volba letiště ve Vídni jistě výhodou. Jednak je to téměř o 100 km blíž, než pražské letiště, a hlavně nyní, kdy Rakousko dotáhlo dálnici až téměř k Mikulovu, jde o mnohem příjemnější a časově jistější cestování. Parkování tam na otevřeném P3 vyjde asi na 110 €, přičemž člověk okamžitě sejde do podzemí, kde pohyblivými chodníky se dostane až do odbavovací haly a opět zpět. S vděčností jsme přijali možnost vyřízení odbavení z domácího počítače, i když oproti dřívějšku již našinec nemá možnost výběru sedadla, ale to je mu rovnou přiděleno. V Paříži na přestup byly asi 4 hodiny, což v dané situaci bylo optimální, protože čekací doby na kontroly jsou vesměs nepříjemně dlouhé. Volba Air France byla dobrá. Na jedné straně na cestování nasadily starší stroje, kdy prostor mezi sedadly je opravdu malý – např. oproti asijským společnostem, na druhé straně poskytují dobré stravování, včetně francouzských vín, se kterými se dá cesta dobře překonat – zvláště v noci. Jediný menší zádrhel byl po příletu do Cancúnu. Sice jsme měli mapku tamějšího letiště, ale ani letištní personál, se kterým jsme se radili, ji nedokázal přečíst. Faktem je, že odbavení na letišti trvalo zoufale dlouho a když jsme se konečně dostali ven, přes několik řad čekajících průvodců se jmény hledaných, jsme našeho delegáta nenašli. Došli jsme až k autobusovému terminálu a stále nikde naše jména. Použil jsem proto telefonu na Lenku Markovou. Ta mně sdělila, že čeká s ještě jedním mužem na zcela jiném místě, kam však byl vstup přehrazen šňůrou a hlídal jej policista. Teprve když paní Marková šla kolem něj a požádala jej o možnost průchodu, byl nám blahosklonně umožněn. A od té doby byl náš další pobyt v podstatě bez problémů až na ranní odchod z pokoje v Tulumu oknem, včetně zavazadel, kdy se zasekl elektronický zámek a ani přivolaný zámečník jej nedokázal v naší přítomnosti otevřít. Co jsme nedostali byla sim-karta – o ní nikdo nemluvil, ale přes 02 jsem si zajistil příslušný balíček, kde volné telefonování nás přišlo asi na Kč 1300,-. Paní Marková nás zavezla do půjčovny automobilů. Ochota tam byla velmi vstřícná a po celou dobu cestování jsme byli vděční za zánovní Mitsubishi Outlander s pohonem všech 4 kol, které jsme opakovaně využili v dešti cestou džunglí k cenotám. Velmi jsme hodnotili jeden volný den v příjemném hotelu HM v Playa del Carmen na cestě tam i zpět, který byl důležitý pro adaptaci na změnu času a dobu strávenou na cestách. Jednotlivá navštívená místa nebudu jmenovat. Obecně jsme hodnotili, že výběr doporučených lokalit byl zcela profesionální, v podstatě jsme je všechny navštívili, něco málo jsme si podle zaslaného průvodce rozšířili a mnohdy jsme končili jako poslední návštěvníci, kterým bylo dovoleno památky projít. Přestože cestovní vzdálenosti podle mapy vypadaly dost náročně – několikrát přes 350 km, nutno zdůraznit, že kvalita tamějších silnic byla vesměs velmi dobrá a cestování proto nebylo tak náročné. Stejně tak velmi šťastný byl výběr hotelů, vesměs s bazény, kde bylo možno večer relaxovat a ráno se dobře nasnídat. Pro snažší orientaci jsme si od autopůjčovny vyžádali GPS navigaci. Přestože byla v angličtině, měla tak specifický mexicko-španělský přízvuk, že porozumět bylo mnohdy obtížné. Zjistili jsme však, že velmi dobře pracovaly aplikace v našem mobilu, kam se mapové podklady daly stáhnou, např. do WAZE, Google map nebo Mapy.cz a mnohdy byly přesnější, než vlastní GPS, v našem případě TOM TOM. Chce to ale přibalit si nabíjecí kablík a držák mobilu na přístrojovou desku, což obojí jsme měli.
Závěrem můžeme prohlásit, že jak jsme byli dosud se službami Go2 spokojení v Austrálii i Asii, tak tomu bylo i nyní v Mexiku.
prof. MUDr. Jiří Šantavý, PhD.

Mexiko, Zájezd Krásy Yucatánu a ostrova Mujeres, listopad 2019

Dobrý den, paní Monreal,
odpovídám tímto na Váš e-mail s dotazem ohledně naší dovolené v Mexiku.
Let včetně odbavení atd.proběhl v klidu a v pořádku.
Na letišti v Cancunu na nás čekala paní delegátka.
Vzhledem k tomu, že se bez problémů domluvíme anglicky, jsme si od ní v průběhu pobytu vyžádali pouze informaci o transferu na druhý hotel na Isla Mucheres.
Tento i ostatní transfery proběhly naprosto bez problémů a včas.
Hotel Catalonia Tulum je opravdu špičkový, vše bylo perfektní, včetně jídla a pokojů.
Asi i díky tomu nejsou naše dojmy z hotelu Mia Reef na Isla Mucheres úplně nejlepší.
Pokoje v domcích byly hezké, čisté, jídlo ale ani zdaleka nebylo tak kvalitní jako v hotelu u Tulumu a celková úroveň o poznání nižší.
Zklamáním bylo šnorchlování, které naše očekávání nesplnilo. Výlety jsme si ale užili, včetně toho na Isla M.golfovým vozíkem.
Celá dovolená proběhla v pohodě.
Děkujeme za její zprostředkování a přejeme spokojené klienty.
S přáním hezkého dne,
Mirka Vondráková

Mexiko, Hotel Allegro Playacar ****, březen 2019

Dobrý den paní Schillerová,
omlouvám se, že píši až teď, po čtyřech měsících, ale čas hrozně letí.
Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za Vámi zprostředkovanou dovolenou v Mexiku přes cestovní kancelář Go2, byli jsme v termínu od 21.2.2019 do 3.3.2019. Ráda bych, aby se tato moje zpráva dostala k Vašemu vedení, aby měli zpětnou vazbu od klienta.
Musím říct, že od prvního kontaktu s Vámi, probíhalo opravdu vše skvěle, ať se to týkalo komunikace, zajištění či případných dotazů a to i v době mimo Vaší pracovní dobu. Byla nás skupina osmi lidí a o to jste to s námi měla složitější.
Co se týče samotné dovolené, když pominu fakt, že nám při přestupu ve Frankfurtu uletělo letadlo ( dnes se tomu již smějeme, ale myslím, že i tahle negativní zkušenost, byla zkušenost pro nás všechny a bohužel i tohle se stává) tak vše bylo naprosto perfektní.
Ať už to byl hotel Allegro Playacar, kde byly služby opravdu na prvotřídní úrovni ve všech směrech tak nemůžu opomenout Vaši spolupráci z Travel Mexiko Česky a paní Martinou Brychovou, kteří jsou přímo na místě a splní Vám každé přání. Výlety byly naprosto perfektní a celá tato oblast Mexika nás nadchla.
Cestovali jsme často i s jinými cestovními kancelářemi, ale pokud budu chtít navštívit destinaci, kterou poskytuje Vaše CK, určitě se na Vás ráda vždy obrátím, protože Váš osobní přístup ke klientovi je pro mě prioritou.
Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám spostu spokojených klientů
S přáním hezkého dne
Matějková Simona

Mexiko, Zájezd Mexiko křížem krážem, duben 2019

Dobrý den,
chci Vám poděkovat za naši skupinu za organizaci dovolené v Mexiku. Zvlášť jsme ocenili kvalitu a umístění hotelů (blízko centra). I vše ostatní bylo bez problémů-delegáti, přesuny, auto....
Ivo Lisý

Mexiko pro každého, duben 2019

Dobrý den paní Monreal,
Zdravím Vás a posílám slíbený feedback z naší dovolené.
Dovolenou jsme si všichni moc užili. Mexiko je země, kde je toho spoustu k vidění, což sama dobře víte. Jsem ráda, že jsme zvolili variantu půjčení vozu a mohli jsme tak projet část Yucatanu - navštívit mayske pyramidy, koupat se ve spoustě nádherných cenotes, navštívit koloniální města a užít si relax u moře. S Vaší pomocí naplánovaná okružní cesta Yucatanem včetně půjčení vozu byla velmi dobře zvolená a mohli jsme tak vidět a stihnout maximum.

Půjčeni i odevzdáni auta proběhlo přesně ve stanovených časech, vždy s delegátem CK Mexiko Česky. Mitsubishi Outlander bylo téměř nové, pohodlné a prostorné pro naši 3-člennou rodinu. Kufr auta byl dostatečně velký pro naše 2 velké kufry, příruční kufřík a další menší zavazadla. Během půjčeni auta jsme naštěstí nemuseli řešit žádné technické závady, nehody nebo jiné poškození.

Krátké hodnoceni jednotlivých hotelů:

THE REEF PLAYACAR -velmi pěkný hotel s výbornou polohou na dlouhé písečné pláži. Hotel je zasazen do bujné tropické vegetace a i jednotlivé budovy hotelu se zaoblenými rohy krásně do zeleně zapadají. Prostředí kolem 2 bazénů s lehátky, slunečníky a spoustou palem bylo dobře udržované. Pláž i moře jsou krásné, řasy se v moři vyskytovaly jen málo. Procházkou lze krásně dojit do živého střediska Playa del Carmen. Na zdejší 5th av. je opravdu živo!
Pokoj hotelu byl vkusně a účelně zařízený. Díky bujné vegetaci kolem byl ale poměrně tmavý.
Stravováni – na snídani v hlavní restauraci byl široký výběr studených i teplých jídel včetně mexických specialit. Obědy i večere také přiměřený výběr mexické i světové kuchyně. Jídlo bylo velmi chutné. Co nám v hlavni restauraci trochu vadilo a snižovalo celkový dojem celé restaurace, byla úroveň stolování- hliníková venkovní křesílka s umělým ratanem.
Hotel má i 2 a la carte restaurace- mexickou a italskou. Mexická restaurace měla pěkný interiér a hlavně vařila výbornou mexickou kuchyni, dezerty, drinky. Stolování i obsluha byly perfektní.

DREAMS TULUM RESORT&SPA - luxusní resort s nádhernou udržovanou tropickou zahradou. Rozsáhlý komplex různých hotelových budov se spoustou restauraci, barů, náměstíčkem pro večerní programy, obchůdky, spa, dům pro zázemí svateb...
Hotel je bohužel umístěn osamocen v krajině, takže nejsou možné dlouhé procházky jako v případě hotelu The Reef. Ani po pláži se nedá jít dále než jen co náleží k hotelu, protože pak není pláž, jen kamenné okolí. Na pláži byl dostatečný počet pevných slunečníku s lehátky. Velkým minusem Dreams hotelu a zřejmě celé této oblasti, byl masivní výskyt mořských řas. Do moře se prakticky nedalo ani vstoupit. Přes veškerou snahu hotelu - řasy odklízelo mnoho personálu ručně i pomocí důmyslného bagru, snížili jen zápach rozkládajících se řas, které by tlely na písku, ale s přívalem řas přímo ve vodě nešlo nic dělat. Navíc moře bylo dosti rozbouřené. Díky situaci v moři byly samozřejmě přeplněné oba velké bazény. Bazén byl takovým centrem dění - pool bar, spousta animačních programů, hodně hostů z USA a Kanady, kteří sem přijeli hlavně za zábavou a alkoholem.
Pokoj byl krásný, světlý, hodně prostorný, luxusně zařízený, velká pohodlná king size bed. Velká koupelna s 2 umyvadly, vanou i sprchou. Balkon s krásným výhledem. Úklid 2x denně.
Stravováni- snídaně v hlavní restauraci s velmi širokým výběrem studených, teplých i mexických jídel. Oběd zde byl také dobrý. Na večeři zde byl menší výběr jídel. Bylo lepší zvolit některou z mnoha různých menších restauraci - famózní japonská se show na teppanyaki grilu. Dále je zde restaurace mexická, francouzská, italská, sea side gril, argentinská..
Dreams je co do služeb, prostředí, vybavení hotelu opravdu 5* hotel vysoké úrovně.

CASA DEL BALAMv Meridě- příjemný hotel v koloniálním stylu přímo v centru města v jeho nejkrásnější části.
Pokoj byl malý, ale jinak měl veškeré vybavení. Servírovaná a la carte snídaně v příjemném hotelovém patiu s tropickými rostlinami byla výborná. Hotel má také malý bazén ve vnitrobloku, kde bylo velmi příjemné zchladit se po dni stráveném v rozpálených ulicích města.
Hotel má sice označeni jako 5*, ale nedosahuje zdaleka úrovně Dreams hotelu.
Tip na fantastickou restauraci s kreolskou kuchyní- La Chaya Maya vzdálená jen 3 min. chůze od hotelu. Tady jsme měli asi to nejchutnější jídlo z celé naší dovolené! Navíc velmi příjemné prostředí ve velkém venkovním patiu s krásnými dekoracemi a tropickou vegetaci.
Tip- každý večer je na hlavním náměstí v Meridě nějaká mexická kulturní show. Doporučujeme i příjemnou večerní projížďku po centru města drožkou.

EL MESON DEL MARQUES Valladolid- hotel s výbornou polohou přímo na malebném náměstí v centru městečka.
Pokoj byl malý, starší vybavení, zpočátku nefungovala klimatizace, ale vyřešili jsme. Na 1 noc úplně dostačující. Servírovaná snídaně byla o poznáni chudší než v Meridě. Hotel má také malý bazén, který jsme ani neměli čas vyzkoušet.
Hotel se označuje jako 5*, ale úroveň je mnohem horší než Casa del Balam v Meridě.
Tip- večer krásné 15min promítaní historie Yucatanu na stěny kostelu sv. Bernadina vzdáleném asi 15 min chůze z náměstí.

MIA REEF ISLA MUJERES- hotel s nepochybně nejlepší polohou přímo u nádherné čisté laguny playa Norte, oddělený od samotné hlučné přelidněné části playa Norte.
Hotel je v úplně jiném duchu a stylu než předchozí navštívené hotely. Je to takový zvláštně zrekonstruovaný hotel snad z 80.let. Všude jsou “moderní” doplňky, malby, předměty připomínající Fridu Kahlo. Barvou hotelu je sytě růžovo-fuchsiová, která se prolíná úplně na všem. Snaha o extravagantní styl místy hraničí až s nevkusem Ale Mexiko je přece barevné!
Pokoj byl celkem malý- malé postele- king size bed jen 160cm, málo úložného prostoru, jinak veškeré vybavení, co má správný hotelový pokoj mít. Koupelna také malinká- prostor před umyvadlem jen pro 1osobu, zato prostorný velký sprchový kout. Pokoj měl balkon s úžasným výhledem na širé moře a byl přímo nad mořem- což se nám moc líbilo! Východ slunce jsme měli jak na dlani.
Snídaně v hlavni restauraci- široký výběr. Lepší bylo vzít si jídlo na terasu k pláži a sledovat moře než se tísnit uvnitř s dalšími hosty. Obědy a večere zde byly chutné, dobrý výběr jídel. A la carte restaurace byla lepší na večeři než na oběd-jen omezený výběr. Večere zde byly v příjemném prostředí.
Hotel má bohatý animační program od rána do večera. Není to náš šálek čaje tyto programy, ale většina hostů, kteří si jedou užívat AI program to má zjevně ráda.
Hlavním plusem tohoto hotelu je krásná pláž a moře. Hotel nemá velkou zahradu. Výborná poloha pro procházky do města, projít se rušnou uličkou plnou obchůdku, restaurací a barů.
Tip- půjčeni golfového vozíku- projeli a prohlédli jsme si celý ostrov.
Největším zážitkem našeho syna bylo nepochybně návštěva Dolphin Discovery komplexu, kde jsme si zaplatili hraní ve vodě s delfíny a jízdu za ploutve a na čumáku. Šnorchlovali jsme tu s trnuchami a žraloky. Ještě jsou tu k viděni lachtani a mořské krávy (manatee)

Během naší dovolené jsme navštívili ruiny v Tulumu- kde se vyplatilo vzít si průvodce, byl velmi erudovaný a navíc jsme tak nemuseli čekat velmi dlouhou frontu na vstupenky
V Coba jsme si vzhledem k velkému vedru pronajali rikšu pro 2osoby a manžel si půjčil kolo. (Díky za tip.) Nahoru na pyramidu jsme vylezli bez obtíži.
V Chichen Itza jsme si zaplatili průvodce na 1hodinový okruh po areálu- řekl nám to nejpodstatnější a vybral trasu, co nejméně po spalujícím slunci. Bez něj bychom tam zbytečně bloumali v parném slunci a dívali se na hromady kameni
Cenoty jsou opravdu nádherné a unikátní úkazy specifické pro Yucatan. Navštívili jsme 5 různých míst s vice jednotlivými jeskyněmi.
ÚPLNĚ UZAVŘENÉ krápníkové jeskyně dostupné jen s průvodcem - Casa Tortuga 3km od Dreamsu. Nádherné krápníky a ledová voda.
POLOZAVŘENÉ cenoty- Dos Ojos nedaleko Tulumu- nádherná průzračná křišťálová voda, krápníky, netopýři, paprsky slunce ve vodě
UZAVŘENÉ JEN S OTVOREMpro průnik světla- Xkeken a Samula u Valladolidu- okouzlující kužel světla pronikající vrcholem kupole, krápníkové útvary, voda už ne tolik čistá.
OTEVŘENÉ- IkKil- krásný, ale přelidněný a voda nebyla průzračná i kvůli množství napadaného listí z okolních stromů. Stačí jen vidět, koupáni za to nestojí
- San Lorenzo Oxman- otevřená, podobná IkKilu, ale málo lidi, ve vodě kouzelná hra paprsků světla, lano pro zhoupnuti a skok do vody- to se synovi líbilo nejvíc.
Na ostrov Holbox jsme se nakonec z časových důvodů a po poradě s delegátkou Lucii nevydali. Navštívili jsme místo něj cenoty a vrátili auto dříve a dostali se tak na Isla Mujeres ještě za světla.
Dovolená se vydařila a narámně jsme si ji užili. Po nezdařeném transferu do hotelu Reef po příletu už pak bylo všechno skvělé a klaplo do nejmenšího detailu. Delegátka Lucie byla moc milá a dala nám spoustu tipů na různé cenoty, tip na užasnou večerní projížďku drožkou v Meridě, promítáni na zeď ve Valladolidu. Asistovala u vrácení auta, koupila jízdenky na trajekt, vše ukázala. Na zpáteční cestě nás v přístavu čekal transfer na letiště podle dohody. V letištní hale nás kontaktoval jiný delegát z CK Mexiko Česky, byl by nápomocný s odbavením, což jsme nepotřebovali.
Ještě jednou bych Vám a celému týmu ráda poděkovala za skvělou spolupráci při plánování naší cesty a při její realizaci - rezervacích všech hotelů, zařízeni půjčení vozu, zajištěni transferů.
Angelika Fialová, Klecany

Mexiko křížem krážem, duben 2019

Dobrý den, paní Schillerová,
Tak jsme se v pátek úspěšně vrátili ze zájezdu do Mexika, který jste nám pomáhala zorganizovat. Dovolenou jsme si moc užili, všechno klapalo, kde nás někdo měl čekat, tak čekal, prostě organizace více méně bez problémů. Opravdu jsme byli maximálně spokojení a ještě jednou děkujeme.
Přeji Vám hodně úspěchů v další práci a zcela jistě - pokud si vybereme nějakou destinaci, kam organizujete zájezdy - tak vás znovu oslovíme.
S pozdravem,
Helena Novotná

Mexiko, TO NEJ Yucatán a indiánský Chiapas, březen 2019

Dobrý den,
absolvovali jsme zájezd "To nej z Yucatánu" s rozšířením na ostrově Isla Muchers v termínu 03/2019.
Vše proběhlo v naprostém v pořádku. Drahá polovička chtěla zůstat v Mexicu na trvalo nebo alespoˇna delší čas , což vypovídá o všem.
Zájezd byl opravdu pěkný a perfektně organizovaný. Nikde jsme nečekali a vše běželo jak na drátkách. Jediná komplikace byla se zavlečenou nemocí od spolucestujících na poznávací části, která odrovnala půlku skupiny včetně průvodkyně, ale to se nedá ovlivnit a nějak jsme se s tím s poprali.
Je škoda, že se stav moře zhoršuje vyplavováním trávy ze Sargasového moře, ale celkově jsme měli štěstí i na čistotu moře. To bylo asi jedinné zklamání v oblasti centra Playa del Carmen..
V hotelu HM měli snad neusměvavější lidi a ukázalo se, že hotel je dobře umísten. Dál od hlučné 5-té ulice a blízko k dobrému stravování za rozumnou cenu. Takže tam byl klid a pro aklimatizaci před poznávacím okruhem je to dobrá volba. Pouze pláž, která byla nejblíže byla asi nejhorší co jsme za zájezd měli.
Okruh i výlet proběhl bez jedninné komplikace a pámátky byly velmi hezké a kupodivu Ti méně naštěvované(Uxmal, Edzná, Kohunlich a další) v jistých ohledech i hezčí než ty nejznámější, na které je zákaz vstupu a nedají se plně vychutnat.
Hotel Allegro po skončení okruhu byl taky super. Každý večer tam bylo nějaké představení a pláž byla o poznání hezčí než ta u centra.
Hotel Privilege Aluxes na Isla Muchers nás rovněž okouzlil. Ostrov jsme projeli na golfovém vozíku.a zjistili, že hotelová pláž byla asi nejhezčí z celého ostrova a vůbec z celé dovolené. To byl ten pravý Karibik. I přesto, že byla malá a blízko přístavu, tak byla hezčí než slavná del Norte (čistější a málo lidí).
Šnorchlování v Garrafonu bylo taky moc pěkné a stojí za to ho navštívit.
Jídlo bylo celkově neuvěřitelné a všude kde jsme jedli tak bylo výborné.
Návrat na stravu v ČR byl docela drsný a těžko se s tím smiřujeme. Čerstvá zelenina, zralé ovoce, výborná čokoláda a mnoho dalších pochutin nám tady opravdu chybí.
Celkově jsme plni zážitků. Mexico nás velice mile překvapilo a chytlo za srdce.
Mnohem horší, jak už to bývá, byl návrat do práce .
Děkujeme CKGO2 a celému týmu, který se o nás staral za pěkně stravený zájezd.
( J+A Dobřív)

Mexiko, Zájezd Mexiko pro každého, březen 2019

Dobrý den,paní Schillerová
dovolená v Mexiku byla úžasná! Pavlínka, stále plná energie, hýřila nápady nových aktivit, Ugo hodnotil plánovaný program praktickými návrhy, paráda. Ostrov Cozumel byl nádherný, Mexiko City - neuvěřitelné velkoměsto s nekonečným množstvím ohromujících pamětihodností, nepopsatelné. A skvostné Pueblo a Cholula a Teotihuacán - aztécké pyramidy. Ostrov Holbox: vymazlený karibský ráj. Pavlínka řekla, že odsud už nikdy neodejde, do trajektu jsme ji nacpali násilím. A okružní cesta po Yucatánu s mayskými památkami nádhera. A tečkou nám byl pobyt u karibského moře v Akumalu se šnorchlováním s obrovskými karetami.
Spolupráce s vaší CK proběhla bez problémů, všechno klaplo na 100 %.
Zdraví,
Lenka Mičánková

Mexiko, 2019

Dobrý den,
touto cestou bych chtěla velice poděkovat a upozornit na profesionální přístup p.Petry Silvy Monreal.
Letos jsme se rozhodli pro pro nás dražší dovolenou a vybrali jsme na základě doporučení Vaši ck a už teď si myslím,že to byla správná volba. Paní Petra je naprosto fantastická,vypracovala nám několik nabídek vždy na základě nebo doplnění mého požadavku a stále byla velice vstřícná,milá a schopná,ať už se jednalo o změnu termínu,hotelu či doporučení.Z mého pohledu mám pocit,že opravdu vytvářela nabídku nám na míru,abychom si dovolenou maximálně užili a ne,že za každou cenu prodávala zájezd.S takovým přístupem jsem se ještě nesetkala,byla bych ráda,kdyby se jí dostalo nějakého poděkování,protože sama vím, jak je v zaměstnání důležité vědět a mít zpětnou vazbu, že zaměstnanci odvádí dobrou práci.
Teď už nám zbývá se jen těšit na dovolenou s Vaší ck.
Děkuji za Váš čas.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Renata Chlumská

Mexiko křížem krážem, únor 2019

Dobrý den.
Omlouvám se.že jsem se neozvala dřív. Chtěla jsem jen shrnout naši dovolenou v Mexiku,kterou jsem prožila se svou rodinou,jako samostatná skupina.
Díky Vaší kanceláři,která nám zpracovala dovolenou na míru a také velkou zásluhou naší průvodkyně Terezy, jsme prožili nádhernou dovolenou,plnou nezapomenutelných zážitků. Tereza byla úžasná,znalá místních zvyků. Dokázala nám na všechny naše otázky,týkající se historie,obyvatel,jídla odpovědět. Také nám přálo počasí,takže dovolená se nám vydařila na 100%.
A za to Vám moc děkuji a přeji hodně spokojených klientů.
Langrová

Mexiko 2018

Dobrý den, včera jsme dorazili domů z Mexika. Chtěla jsem poděkovat za zprostředkování dovolené. Moc se nám to líbilo. Nejvíce si ceníme okruhu po Yucatánu s řidičem-průvodcem. Bylo to opravdu velmi zajímavé, vše pečlivě naplánované a vyvážené. Majská města jsou neuvěřitelná. S pozdravy Yvona Angerová

Mexiko 2018

Dobrý den Veroniko, Děkuji za Váš zájem. V Mexiku jsme byli opravdu moc a moc spokojeni. Především nám vyšlo počasí, to bylo téměř bez chyby, skoro pořád jasno-polojasno, 28-30st. Průvodkyně Lucka na nás čekala na letišti při příletu a podala nám nějaké informace, řidič nás pak odvezl do prvního hotelu. Hotel Rosa del Viento u Tulumu byl bezvadný, na pěkném místě –poslední hotel před biosférickou rezervací Sian Ka ´an, ochotný personál, pěkné čisté bydlení v krásné zahradě. Jeden večer jsme si zajeli místním autobusem (to byl taky zážitek, pro mou manželku ale spíše nepříjemný ) do Tulumu, prošli jsme si trochu Tulum, dali si tam v restauraci dobrou večeři ( výbornou paellu s mořskými plody ) a pak v baru ještě nějaký drink, zpět do hotelu jsme už ale jeli raději taxíkem. Pětidenní poznávací okruh byl skvělý, moc se nám vše líbilo. Průvodkyně Tereza Balcerová byla příjemná, všechno znala, o Mexiku, jeho historii, ale i o běžném životě věděla vše, uměla si se vším poradit, musíme ji opravdu jen pochválit. To samé platí i o řidiči Jorgem. Mayské památky byly nádherné, nejvíce se nám asi líbilo Palenque, ale na mě zanechal velký dojem i Kohunlich a i všechna ostatní mayská města byly vždy něčím zajímavá a krásná. Rovněž koloniální města Campeche a Mérida byla nádherná, stejně tak vodopády Misol Há (jen byl bohužel uzavřen přístup do jeskyně za vodopády) a i koupání v cenote stálo za to. Ostatní spolucestující byli rovněž fajn, myslím, že jsme si vzájemně všichni sedli, rozuměli jsme si a všichni jsme byli v pohodě, takže těch 5 dní bylo poměrně veselých a příjemných. Celá poznávací cesta prostě bez problémů, hodnotíme ji na výbornou. Samozřejmě těch 5 dní bylo i poměrně náročných, každý den v jiném hotelu, mnoho najetých a ve vlhkém teple nachozených kilometrů, několik vystoupaných pyramid, ale jsme opravdu moc rádi, že jsme ji absolvovali. Kromě těch krásných archeologických vykopávek mayských měst jsme viděli hodně zajímavého taky z toho obyčejného Mexika ( chudé vesnice či vesničky, koloniální města, obyčejné lidi, kteří byli ale vždy příjemní a ochotní apod. ), ochutnali pravou mexickou kuchyni v opravdových běžných mexických restauracích či hospůdkách , apod. Co bychom asi trochu vytkli, tak byla kvalita některých hotelů: hotýlek v XPuhil byl v pohodě, horší to bylo v tom hotelu u Palenque. Sice na pěkném místě, hezká zahrada, ale obytné objekty byly zpola vyhořelé a ty které fungovaly, tak byly trochu zatuchlé a stěny v koupelně dost plesnivé ( takovou jsme měli jak my, tak sousedé ve vedlejším pokoji - manželé Prokopovi). Velmi tam také pokulhávala kvalita míchaných nápojů, který jsme si tam dali večer. Ale bylo to ubytování pouze na 1 noc, nešlo zas tak o nic vážného.. Hotýlek v Campeche byl čistý, mně trochu vadilo, že byl bez oken, ale budiž. Nějaká plíseň byla v koupelně i v hotelu v Méridě, ale zase šlo jen o ubytování na jednu noc, nic co by nešlo přežít. Jinak hotel to byl pěkný ( stavba s atriem uprostřed ). Všechny tyto výše uvedené vady byly ale víceméně drobnosti, které určitě neovlivnily náš výborný dojem z cesty. A nakonec našeho pobytu v Mexiku jsme bydleli v Hotelu Dreams Tulum Resort and Spa. Dle našeho názoru byl hotel opravdu vynikající, něco jsme už nacestovali, ale byl to jeden z nejlepších hotelů ze všech, ve kterých jsme kdy bydleli. Překvapila nás opravdu neobvyklá péče o klienta, bylo vidět, že personál je vyškolen na to, aby byl klient maximálně spokojen. Personál opravdu velmi ochotný, úslužný, ale přitom nevtíravý a navíc na úrovni. Pokoj byl velký a čistý, navíc jsme dostali pokoj na kraji resortu téměř u moře, takže jsme sice měli hlavní výhled do zahrady, ale současně i do strany na moře, což se nám samozřejmě moc líbilo. Navíc denně doplňovaný minibar a kvalitní úklid. Jídlo a pití v hotelu hodnotíme jako vysoce kvalitní a navíc na vysoké úrovni byla i obsluha. Chutnalo nám např. chilské červené víno, které po pár dnech prý došlo, ale nakonec nějakou tu láhev každý den stejně vždy našli a přinesli. Prostě jsme tam cítili, že pro spokojenost hostů se snaží udělat vše. Krásná tropická zahrada, široké možnosti sportovního vyžití a zábavy. Výborná kavárna s opravdu vynikající mexickou kávou a skvělými brownies. Na barech velmi široký výběr kvalitních nealko ale i rovněž alkoholických nápojů, včetně např. několika druhů skotské whisky, Martini, výborných koňaků, rumů, sektů, atd. Na poměrně vysoké úrovni byla i večerní zábava, každý den po večeři nějaký zajímavý zábavný program a poté ještě vždy nějaká živá hudba až do 23 h. Co nám snad ještě trochu vadilo, tak to byly ty každodenní řasy v moři, ty jsme v jiných zemích v Karibiku ( byli jsme ještě v Dominikánské rep., na Floridě v Miami a na Kubě) nikde jinde vůbec nezažili. Ale to, že tam obvykle bývají, to jsme věděli a zase nešlo rozhodně o něco takového, co by nešlo přežít. Jinak pracovníci hotelu se řasy snažili každý den z pláží uklízet. Takže: pobyt a celkovou organizaci dovolené hodnotíme na 1 ! Celkový dojem z dovolené nám pak trochu pokazila zpáteční cesta: letadlo z Cancúnu mělo 45 min. zpoždění ( nikdo neřekl proč ), což byl přesně čas na přestup v Curychu a jelikož naše letadlo z Curychu do Vídně ve 12,40 h zrovna jak na potvoru letělo včas, tak jsme ho samozřejmě nestihli. Takže se zcela vyplnilo to, co jsem předpovídal, jestli si vzpomenete, asi jsem to nechtěně přivolal. Museli jsme tedy přebukovat let a dostali jsme se až do letadla s plánovaným odletem v 17 h ( letadlo v 15 h bylo již plné), a to zase jak na potvoru z důvodu sněžení a námrazy samozřejmě mělo výrazné zpoždění, odlétali jsme až v 18.55 h. Do Vídně jsme tak přiletěli místo původně plánovaných 14 h až ve 20,15 h, pak skoro hodinu čekali na zavazadla, která ale bohužel nakonec vůbec nedorazila. Takže pak 1,5 h ve frontě u reklamace zavazadel ( nebyli jsme zdaleka sami, komu zavazadla nepřiletěla), pak taxíkem k hotelu pro auto ( tak jsem se s recepčním v hotelu Arion telefonicky domluvil a oni mi pak účet za taxík proplatili ) a pak ještě cesta domů (300 km ), kam jsme dorazili až v 03 h ráno … Jinak ale parking u hotelu Arion v pořádku, vše fungovalo, věděli o nás, na letiště nás dovezli a z letiště jsme se domluvili na tom taxíku, protože takhle v noci už jejich řidič nefungoval. A aerolinky Swiss Air tedy nic moc, hodnotím jako průměr, rozhodně jsem zažil mnohem lepší aerolinky. Letadlo pro mezikontinentální lety mělo na sedadlech snad méně místa, než letadlo mezi Curychem a Vídní, měřím normálních necelých 180 cm a nohy opravdu nebylo kam dát. A alkoholické nápoje placené, to se nám taky moc nelíbilo … Už asi vím, proč byla ta letenka o tolik levnější, než letenka Lufthansou z Prahy přes Frankfurt, příště bych si SwissAir moc rozmýšlel. No, a kufry nám dovezl kurýr v neděli večer ve 21 , naštěstí v pořádku, nepoškozené… Ale přiletěli jsme zdraví, nic se nám nepříjemného nepřihodilo, takže jinak dojmy z dovolené veskrze pozitivní. Velké a upřímné DÍKY patří samozřejmě i Vám za organizaci a zařízení všeho, co jsme potřebovali. Děkujeme ! A příště tedy třeba zase někdy s CK Go2! Mějte se moc dobře, přeji Vám ať se Vám daří jak v pracovním, tak osobním životě Jaromír Jirsa

Mexiko 2017

Vážená paní Hájková, s dovolenou v Mexiku jsme byli celkově moc spokojeni, s hotely také, měly styl, jen v posledním hotelu v Akumalu /Las Villas Akumal/jsme měnili pokoj, protože byl hodně v suterénu s výhledem do svahu:-). Velká pochvala průvodci Jorgemu Hernandezovi, byl úžasný! Vrátili jsme se v pořádku. Děkujeme za Vaše služby. Zdraví Hubínkovi

Mexiko 2017

Děkuji zejména paní Veronice, paní Ivance a panu Žitníkovi za dokonalý osobní přístup a skvělý servis. Naše dovolená opět překonala tu loňskou a to jsme si mysleli, že latka už je opravdu hodně vysoko. Skvělí byli i vaši kolegové na místě, paní Martina a pan David. Velice celá rodina děkujeme a prosíme o nabídku dovolené pro nás tři na prosinec. Vietnam, Japonsko. V úctě Jana Šťastná

Mexiko 2017

Dobrý den, dovolená se nám líbila moc, jen jsme opět v plném pracovním nasazení, takže jsem neměla čas se ozvat. Máme mnoho krásných zážitků. Průvodkyně Lucie byla opravdu velice milá a ochotná a předala nám spoustu zajímavých informací o Mayské civilizaci. Mám pouze pocit, že jsem viděla tolik mayských pyramid, že mi všechny splynuly do jedné. Osobně bych zařadila do zájezdu trochu více přírody - nejvíce mne nadchla oblast Palenque. Hotel HM Playa del Carmen nám absolutně vyhovoval svou polohou, cestou na pláž jsme si rádi prošli centrum. S veškerým ubytováním jsme byli spokojeni. Udělali jsme si výlet i na ostrov Cozumel, půjčili si auto a ostrov si projeli - také se nám líbil. Takže děkujeme za krásnou dovolenou. S pozdravem Ivana Hudečková

Mexiko 2017

Dobrý den sl. Veroniko, díky moc za pečlivou přípravu a důraz na dohodnutou kvalitu služeb. Vše proběhlo přesně podle mého typu cestování, který jste tomuto přispůsobily. Hotely v dohodnuté kvalitě, na úrovni a s přesným popisem polohy. *Převzetí spolehlivého auta na letišti v Cancúnu a po třech týdnech vrácení – bez problému! * Veškeré dodané informace ohledně cest, památek, cen a přírodních krás byly aktuální. Závěrem – doporučení vaší firmy bez žádných negativ Petr Mohr , Kateřina Machková - Praha

Mexiko 2017

Dobrý den, paní Hájková, ještě jsem Vám nestihla napsat, ale určitě jsem chtěla. A samou chválu! Jen těžko se nám zapojuje do rychlého pracovního procesu po tak báječné dovolené. Vše bylo od vás perfektně připraveno, zorganizováno, i na místě, a vše klapalo nad naše představy. Celý trip byl velice dobře navržen - s úvodní dvoudenní aklimatizací na Playa del Carmen, pak těch 5 dní po pyramidách Yucatánu na cestě bylo naprosto skvělých: - tak úžasnou průvodkyni jako je Lucie Hermanová jsme nikdy nikdo ještě nezažil. Lucie byla naprosto neuvěřitelná, nejen že byla pokladnicí informací a vše nám do detailu povykládala, co věděla, vše vysvětlila, dotazy zodpověděla, a když něco nevěděla, vyřešila vše s řidičem-průvodcem Manuelem, ale také nás navíc na cestě celé dny bavila! Byli jsme jak v bavlnce. S ničím jsme si nemuseli dělat hlavu, jen jsme se kochali a vstřebávali krásy přírody, pyramid a nějaké ty vědomosti. Měli to hezky naplánované - i časy, délky a také s obědy na cestě - vždy jsme zastavili v nějaké speciální restauraci, kde báječně vařili a mohli jsme ochutnat typická mexická jídla (za rozumné ceny) - to bylo také velký kus zážitku. Někde navíc hodně autentické, někde trochu "zájezdní", ale vždy s atmosférou, včetně kupování ovoce u domorodců u cesty či zastávek v OXXO. Památky a příroda byly skvělé, návštěvy areálů ve vnitrozemí skoro bez lidí, počasí teplé ale příjemné, takže fakt cestovní idylka. Koupání různorodé možnosti - také spokojenost. Ubytování obdobně - od jednoduchého po luxusní, vždy trochu jiné a bezva. Snad jen čas na prohlídky Campeche a Meridy moc nebyl, protože jsme tam dorazili vždy docela pozdě večer a ještě přesto vyrazili aspon na malou noční procházku, abychom aspon trošičku města viděli a zažili (někdo už na to neměl energii) a ráno se zase hned brzy pokračovalo dál. (ranní snídaně na ulici v Campeche byla také skvělá, jinak kde to šlo, snídani jsme si koupili přímo v hotelovu) Ostrovy byly také skvělé, výlet na Isla Contoy, který jsme si sami zařídili hned ve stánku vedle hotelu Posada del Mar, byl naprosto báječný - doporučujte všem skoro jako povinný - to je opravdu ostrov-paradise (také tím, že tam může být denně jen 200 lidí a my byli mezi prvními...) Výlet stál pouhých 60 USD, my nastupovali na Isla Mujeres jako první a jeli ještě pro cca 15-20 lidí ke Cancunu - ale do takové resortní části, kde jsme přibírali zbytek výpravy, dostali jsme tam i snídani a odvezli nás na Isla Contoy - měli jsme svého přírodovědného průvodce (pův. Francouz), který nás pak bral na šnorchlování a na procházku rezervací/ostrovem, kluci domorodci na lodi byli báječní mořští vlci a pak nám na ostrově navíc zajistili parádní bufet-oběd s čerstvými rybami plus samozřejmě šnorchlování a plážování, a v malé skupince! to stálo za to! Prodloužení na 3 noci na Isla Mujeres určitě bylo dobré - ještě jeden den na Isla Mujeres by se unesl. No a pak to dotažení výletu na pláži na Playa del Carmen se moc líbilo a hodilo. Městečko jsme už znali, tak jsme se tam cítili jako doma. Mimořádná pochvala pro Vás za poslední hotel Riviera del Sol - to byla třešnička na dortu - malý hotýlek, takový jakoby rodinný, milá recepce i kluci na baru, kousek od pláže, volný vstup/poukázka na beach club s lehátky a slunečníkem, rozhodně z těch 3 rivierových nejlepší (i když HM Playa del Carmen na uvítanou byl také podobně vlídný i s personálem, na úvod působivý a s dobrou lokací od hlavní ulice a k pláži na docházku, byt maličko dál) - v každém případě jsme ocenili, že to bylo ubytování na Isla M. i Playa del C. přímo ve městečkách, nikoliv v těch uplně izolovaných luxusních resortech a velkých hotelech. Fakt díky za tak vyvážený plán, program a zajištění. Odhadla jste útraty docela dobře cca 600 USD na osobu (ale jsme nakoupili hodně dárků) - akorát, že jsme si mysleli, že více využijeme karty, hotovost byla všude lepší a nejjednodušší, ale jak jsme se naučili vybírat z bankomatů, tak to bylo také v pohodě. Díky za vše! Určitě budeme pět chválu na GO2 (já jako doposud) i nadále! A velké cestování s Vámi jistě zase někdy do jiné destinace zopakujeme. Kdybyste chtěla vědět ke zpětné vazbě ještě něco více konkrétněji, tak řekněte. (ale snad jsem na nic podstatného nezapomněla) Valerie Wágnerová

Mexiko 2017

Dobrý den, tak jsme se vrátili z dovolené v Mexiku a chci Vám poděkovat. Program byl dobře poskládaný, naše průvodkyně Lucie Hermanová je příjemná a svoji práci dělá dobře. Jen připomínka k Vámi avizovaného programu - v rámci výletu do Cobá, Tulumu a mayské venice jsme neabsolvovali návštěvu opičí rezervace a při výletu "Miniyucatan" se již nekoná představení světel a zvuků. Možná by bylo dobré prověřit nabídku nabízených výletů. Přeji hodně spokojených klientů. Hezký den! J.Broumová

Mexiko 2017

Dobrý den, omlouvám se, že píšu až teď, ale nějak jsem nestíhala a zapomínala atd....:-) Ráda bych Vám moc poděkovala za zorganizování zájezdu, slečně Lucii za průvodcovské služby. Vše probíhalo skutečně perfektně a těším se na další možný společný projekt. Máme zálusk na Maledivy - Kuredu. Již jsme tam byli, ale rádi bychom se tam vrátili. Ještě jednou děkuji. Nina Brichtová

Mexiko 2016: To nej z Yucatánu a indiánského Chiapasu s českým průvodcem

Dobrý večer vážená Veroniko, pozdě ale přece... Když jsem na začátku ledna TOHOTO roku oslovila paní Veroniku Cerhovou, s prosbou o prvotní info, netušila jsem, že do jednoho měsíce odcestujeme do tisíce km vzdáleného vysněného Mexika. Odkázala mě na taky Veroniku Hájkovou. Ve všem nám byla 100% nápomocna, profesionálka, znalá prostředí. Po pár kontaktech nám byl nabídnut kombinovaný zájezd To nej z Yucatánu a indiánského Chiapasu s českým průvodcem. Pár dnů plážové relaxace, seznámení s prostředím a vydali jsme se na cestu.Bylo nás šest, bezva veselá partička, lačná po poznání. Vše s námi absolvovali mexický řidič a průvodce Manuel a česká průvodkyně Lucie Hermanová. Vše proběhlo přesně podle itineráře, ale s benefitem maximální profesionality a připravenosti. V případě Lucie v kombinaci s osobním, empatickým přístupem, pečlivou přípravou, vtipem a celkovou schopností šířit dobrou náladu. Na naší cestě, díky Vám všem v GO2 vše krásně klaplo a jako vždy budou dlouho naše duše v Mexiku .-)))) Děkujeme a zdravíme Venglářovi

Mexiko 2016

Dobrý den Veroniko, touto cestou Vám chceme poděkovat za perfektní přípravu našeho zájezdu. Vše klapalo dle plánu. V Mexico DF a Teotiuhacanu nás provázel Carlos, který nám ukázal a pověděl spoustu zajímavostí z mexické historie. Úžasný byl trip po mayských Památkách s řidičem Josém a průvodcem Abrhámem. Oba byli skvělí společníci. Měli jsme štěstí, že jsme byli jen mi dva. Oba naši průvodci měli veliké znalosti z historie, byli skvěle vybaveni a zajímavě vykládali. Byl to pro nás opravdu nevšední zážitek. V Akumalu jsme si zajeli do jeskyně Dos ojos, kde jsme šnorchlovali mezi krápníky, nádhera. Když jsme byli zpět v Mexico DF před koncem našeho zájezdu, vydali jsme se metrem do Muzea Fridy Khalo. Opravdu to stálo za to. Jednak cesta metrem a samotný dům Fridy. Děkujeme za krásné zážitky, které jste nám zprostředkovali. Přejeme šťastné a veselé Vánoce a v roce 2016 mnoho úspěchů Soňa a Vratislav Domalípovi

Mexiko 2015:

Dobrý den paní Hájková v pátek jsme se vrátili z dovolené v Mexiku. Velice Vám děkuji za její zajištění. Vše bylo tak jak bylo naplánováno. Pouze výlet nám trochu pokazilo počasí, takže jsme neviděli Meridu. Za to však nám pan Pepe umožnil zažít atmosféru rybářské vesnice Río Lagartos.. Ze začátku jsem z toho byla rozladěná, ale byl pro nás veliký zážitek a dobrodružství. S manželem jsme se shodli, že ubytování v této vesničce bylo poučnější nežli ubytování v Meridě. Nutno říci, že pan Pepe byl jako průvodce úžasný. Velmi se snažil, abychom i přes naši špatnou angličtinu získali co možná nejvíce informací. Kromě zážitků z výletu jsem tím pádem měla i intenzivni dvou denní kurz angličtiny. Po celou dobu výletu se nám maximálně věnoval. Pokud jsme měli objednaný transfer, bylo auto připraveni s řidičem vždy v předstihu. Skvělý byl i hotel na Isla Mujeres. Celou dovolenou musím označit jako velmi povedenou. Ještě jednou děkuji za její zajištění a vaši trpělivost s mojí nedočkavostí. Přeji Vám a všem Vašim spolupracovníkům krásné a pohodové prožití vánočních svátků a do dalšího roku mnoho dalších spokojených cestovatelů.

Mexiko:

Dobrý den paní Hájková, Ráda bych Vám poděkovala za pěknou dovolenou, dobře zajištěnou, kterou jsme strávili v Mexiku. Vše perfektně klapalo, až na problém přestupu v Houstonu. K tomu jsem Vám jen chtěla napsat, že ten stav tam byl zoufalý a situaci jsme nijak nemohli ovlivnit neboť jsme byli drženi ve frontách mezi provazi a neměli šanci se nikde dovolat řešení. Nevím jestli to byl stav náhodný, či zda je to tam běžné. V situaci které jsme tam byli tam skutečně 2 hodiny nestačili. A nechybělo nám nic, vše jsme měli tak jak mělo být. Pro zajímavost, v Kanadě jsme byli k přestupu odbaveni asi za čtvrt hodiny. V Mexiku nebyl žádný problém, vše perfektně fungovalo, rovněž tak v Německu jak na letišti, byť přibyla nějaká opat ení, ale nezdržovala, tak i v ubytování a zpětného převzetí auta. Takže ještě jednou děkujeme za dobrou přípravu, do Mexika se rádi vrátíme , ale již nikdy přes USA i kdyby to mělo být dražší. S pozdravem, J Kudrnová

Mexiko:

Dobrý den, děkujeme za servis, se vším jsme byli spokojeni. Michaela na pětidenním okruhu nám ve všem pomáhala. Jen ubytování v Playa del Carmen v hotelu Riviera Del Sol, bylo až nadmíru hlučné. Do tří do rána muzika z restaurací a od pěti hluk z přilehlé stavby. Děkuji Pecina

Mexiko:

Dobrý den paní Hájková, omlouvám se, že jsem se sama neozvala dříve, ale znáte to, když tu čtrnáct dne nejste, tak se vše nakupí. Zpátky k Mexiku. Byli jsme velmi spokojeni, Mexiko se nám líbilo a v této části země jsme se i cítili naprosto bezpečně. Naše průvodkyně Míša je člověkem na svém místě, takže jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací o mayské kultuře, historii i o současném Mexiku. S ubytováním jsme byli také spokojeni, zvláště poslední hotel HM byl nadstandardní. Navíc jste nám objednali naprosto luxusní počasí, prostě všechno vyšlo jak mělo. Jediný problém vznikl na zpáteční cestě na letišti v Atlantě, protože linka z Mexika měla čtvrt hodiny zpoždění a místní imigrační úředníci pracovali velmi rozvážně, a tak jsme přesun z jednoho terminálu na druhý absolvovali v poklusu. Byli jsme poslední, kdo nastoupil do letadla. No, vrátili jsme se. Takže děkujeme za krásnou dovolenou a určitě se na Vaši kancelář příště opět s důvěrou obrátíme. Hezký večer Monika Kotvová a Karel Vodička

Mexiko:

Vážená paní Hájková, s dovolenou v Mexiku jsme byli celkově moc spokojeni, s hotely také, měly styl, jen v posledním hotelu v Akumalu /Las Villas Akumal/jsme měnili pokoj, protože byl hodně v suterénu s výhledem do svahu:-). Velká pochvala průvodci Jorgemu Hernandezovi, byl úžasný! Vrátili jsme se v pořádku. Děkujeme za Vaše služby. Zdraví Hubínkovi

Mexiko:

Dobrý den Veroniko, chtěla jsem Vám napsat už dřív, ale bohužel jsem se k tomu nedostala. V Mexiku se nám líbilo moc, spokojenost s hotely byla maximální. Určitě bychom uvítali trošku výkonnější auta, ale přežít se to v pohodě dalo. Moc nám nevyšlo počasí:-o, ale na tom samozřejmě nikdo nic nezmění. Okruh byl super naplánovaný, líbilo se nám úplně všechno. Moc Vám děkuji za vstřícnost při řešení všech našich požadavků. S pozdravem, Pavlína Hrotíková

Mexiko:

Dobrý den, v Mexiku se nám velice líbilo, určitě to bylo báječná zkušenost. Co se týče ubytování v Playa del Carmen, oba hotely byly příjemné, čisté. Okruh byl dobře naplánován a zorganizován. Ideální bylo, že nakonec se podařilo zajistit na okruhu i snídani. Řidič i průvodkyně Michaela byli velmi příjemní, měli dobré znalosti o lokalitách, které jsme navštívili, místních zvyklostech. Celý zájezd probíhal v pohodové atmosféře. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na spolupráci při plánování dovolené do další destinace. Hezký den, J. Nožičková

Mexiko:

Chtěla bych poděkovat delegátce Michaele a celé cestovní kanceláři za skvělý zážitek ze zájezdu konaného dne 1.12 až 14.12. 2017 "to nej Yucatán a indiánský Chiapas. Výborná koordinace jednotlivých přejezdů a skvělá atmosféra jen umocňovala vnímání všeho, co jsem viděla. Díky a vřele tuto cestovní kancelář doporučuji. Helena Průšková

Mexiko:

Chtěla bych poděkovat delegátce Michaele a celé cestovní kanceláři za skvělý zážitek ze zájezdu konaného dne 1.12 až 14.12. 2017 "to nej Yucatán a indiánský Chiapas. Výborná koordinace jednotlivých přejezdů a skvělá atmosféra jen umocňovala vnímání všeho, co jsem viděla. Díky a vřele tuto cestovní kancelář doporučuji. Helena Průšková
AKTUÁLNĚ