O nás

Reference

Dobrý den,

Takže tímto mailem, také opožděně, velice děkuji Vám osobně za doporučení, rady a především organizaci celého zájezdu. Díky Vaší znalosti jsme toho viděli více, než bychom si sami bez znalosti terénu mohli zařídit. Již jsem Vaši kancelář doporučila dalším zájemcům.

Vrátili jsme se s úžasnými zážitky a pocitem, že se ještě do Mexika musíme znovu podívat. Dovolená byla v pořádku, byli jsme spokojeni i se všemi službami. Na výkyvy úrovně ubytování i zajímavostí jednotlivých míst jsme na cestách dobře připraveni, takže opravdu nebylo nač si stěžovat.

Ještě jednou srdečně děkujeme

Běhalovi

-------------------------------------------------------------------

V cestovní kanceláři Go2 jdeme jiným směrem. Místo přípravy rozsáhlých reklamních kampaní soustřeďujeme veškerou naši pozornost na kvalitní přípravu zájezdů, přípravu itinerářů na míru a na individuální komunikaci se zákazníkem.

Pokud ještě stále váháte, zda jet do Mexika s CK Go2, přečtěte si recenze našich zákazníků z jejich dovolené v Mexiku a dalších destinacích.

Lidé v Go2

V Go2 sestavujeme zájezdy na základě vlastních zkušeností s cestováním po dané zemi tak, abychom Vám mohli nabídnout co nejvíce zážitků při rozumném tempu cestování. Zážitkové dovolené z naší dílny kombinují poznávání s odpočinkem.Procestovali jsme již kus světa a na základě toho vytváříme originální zájezdy podle vlastního know-how s tím nejlepším, co Vám může nabídnout Mexiko, Srí Lanka, Maledivy, Bali a Indonézie, Austrálie a Pacifik.

O nás Lidé v Go2

Historie cestovní kanceláře Go2

V oblasti cestovního ruchu působíme již od roku 2005, kdy jsme začali poskytovat služby klientům pro cestování do Austrálie pod hlavičkou Go2Australia. Ůspěch našich originálních zájezdů do Austrálie a na ostrovy v Pacifiku nás vedl k aplikaci stejného konceptu poskytování služeb při cestách na Bali a do Indonésie pod hlavičkou Go2Indonesia, na Srí Lanku a Maledivy a pod hlavičnou Go2SriLanka, Go2 Maledivy a v Mexiku - Go2Mexico.

Hodnoty Go2

V Go2 Mexiko vám kvalifikovaně pomůžeme s přípravou Vaší dovolené v Mexiku, kterou připravíme s důrazem na zážitky. Máme pro Vás k dispozici prověřené, kvalitní a cenově dostupné ubytování, vhodné letecké spojení. Vzledem k naší specializaci a lokálním znalostem umíme připravit opravdu zajímavý itinerář cesty a rádi Vám zodpovíme všechny dotazy týkající se Mexika.
Při sestavování programů klademe důraz na následující:

Honoty Go2