Hotely Cancún

Hotely Cancún

Hotely v oblasti Cancún jsou oblíbené mezi Američany na trávení dovolené all-inclusive. Hlavní hotelová zóna “Zona Hotelera” se nachází na písečné kose mezi lagunou Nichupté a plážemi Karibského moře. Pokud se chcete bavit dlouho do noci a využívat zázemí velkého hotelu s množstvím doprovodných aktivit, je Cancún pro Vaši dovolenou ideálním místem.

Hotely Cancún
Hotely Cancún

Hotely v Cancúnu na pláži

Hotely v Cancúnu se z velké části koncentrují na Zona Hotelera a nacházejí se přímo na pláži na 27 km dlouhé kose protnuté bulvárem Kukulkán. Betonový pás hotelových komplexů vyhlíží do tyrkysového Karibského moře a lagun a je lemovaný krásnými širokými, ale rušnými plážemi, kde lze zdarma nebo za poplatek využít lehátka, slunečníky a vybírat ze široké nabídky vodních a plážových aktivit.
Dominantou je moderní pyramida hotelového řetězce Oasis, oblíbená destinace americké, kanadské a mexické klientely. Další dvě části rezortu jsou určené pro dospělou náročnější klientelu. Připravte se, že někdy může tepající noční život dolehnout i do klidné části rezortu.

Hotely Cancún

NÁŠ TIP

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec imperdiet nibh et sapien consectetur, dictum consectetur justo laoreet.

Obraťte se na nás

Petra Silva Monreal, specialistka na Mexiko

+420 774 414 644
+420 216 216 439
mexiko@ckgo2.cz

Hotely Cancún

Náš tip - klidná dovolená

Hotely v Cancúnu jsou součástí rušného letoviska. Pokud toužíte po dovolené na klidnějších plážích a menší koncentraci turistů a betonu, doporučujeme zde strávit 2–3 dny a vydat se na ostrov Isla Mujeres nebo zamířit na Mayskou riviéru, kde se nacházejí krásné pláže a pohodová rodinná atmosféra. Můžete vyrazit např. do Playa del Carmen, Puerto Morelos nebo Tulumu.

 
AKTUÁLNĚ