Letenky do Mexika

Mexiko letenky

Pokud si ke své dovolené vyberete právě barevné Mexiko, je to záruka překrásné dovolené s pohádkovým nádechem. Dokážeme zařídit ty nejlevnější letenky na trhu a bez manipulačního poplatku!

Mexiko letenky

Letenky Mexiko za cenu od 17 490 Kč. Jako operátoři jsme schopni zajistit nejlevnější letenky do Mexika za nejlepší ceny na trhu a bez manipulačního poplatku. Dlouhodobě spolupracujeme s leteckými společnostmi, které létají do Cancúnu a Mexico City z Prahy, Vídně, Mnichova a Frankfurtu. Vyberte si termín dovolené v Mexiku a my Vám najdeme vhodné letenky za nejnižší ceny.

NÁŠ TIP

Pokud jste flexibilní a hledáte nejnižší cenu letenky, doporučujeme hledat letenky s odletem z Německa. Nejlevnější spoje jsou zpravidla nabízeny z Mnichova nebo Frankfurtu. Cena zpáteční letenky z Mnichova do Cancúnu se pohybuje již od 13.000 Kč v závislosti na obsazenosti a sezóně. Často jsou bezkonkurenční ceny letenek do Mexika z Milána nebo Londýna.

Letenky Yucatán

Nabízíme přímé lety do Cancúnu (Yucatán) za nejlepší ceny pro odlety z Mnichova. V případě, že chcete letět z Prahy, počítejte s jedním až dvěma přestupy (Evropa + Mexiko/USA). Průměrná doba letu je kolem 13 hodin, při přímých letech z Mnichova. Z Prahy nebo Vídně počítejte s délkou letu kolem 17 až 20 hodin s jedním přestupem. Vzhledem k délce a pohodlí během letu využíváme výhradně linkové lety, zásadně nerezervujeme charterové lety.

NÁŠ TIP

Pokud si chcete důkladně pocestovat, doporučujeme tzv. Open-jaw letenku. To znamená, že přiletíte například do Mexico City a zemi budete opouštět z Cancúnu (nebo naopak). Cena letenky není obvykle vyšší než u letenky s návratem ze stejného místa. Vnitrostátní letenky nejsou drahé a nabídka spojů je široká.

Obraťte se na nás

Petra Silva Monreal,specialistka na Mexiko

+420 774 414 644
+420 216 216 439
mexiko@ckgo2.cz

Víza do Mexika

Pokud Vaše cesta do Mexika obsahuje mezipřistání v USA (Atlanta, Detroit aj.), budete potřebovat elektronickou cestovní registraci ESTA (Electronic System of Travel Authorization). Tato registrace je povinná pro každého cestujícího ze zemí s bezvízovým stykem s USA, včetně nezletilých dětí. Registraci je doporučeno provést minimálně 72 hodin před nastoupením cesty. Jakmile je žádost odsouhlasena, většinou platí dva roky nebo do konce platnosti pasu. Povolení platí pro více vstupů na území Spojených států.

  • Žádost se vyplňuje on-line na oficiálních webových stránkách ESTA, na adrese http://esta.cbp.dhs.gov/
  • Cena víza ESTA: 14 USD
  • Vízum ESTA Vám po zaplacení ceny rádi pomůžeme vyřídit
 

často kladené otázky

Více otázek